Technologies

DRUPAL

Drupal — CMS для корпоративних сайтів, багатосторінкових web-додатків з незвичайною бізнес-логікою та інтернет-магазинів. Друпал написаний на мові php та стабільно входить в трійку найпопулярніших php-движків.

 

Сайти на Drupal швидко завантажуються, просто оптимізуються та легко інтегруються з іншими системами. Вони безпечні, функціональні та прості в управлінні.

Що таке CMS та коли вона потрібна

CMS Drupal — система управління контентом сайту або движок. Це набір шаблонів з яких розробникам простіше зібрати готовий web-додаток та його адміністративну панель з потрібними функціями так, щоб наповнювати сторінки та керувати сайтом зміг кожен охочий, після невеликого навчання. Використання CMS в сотні разів прискорює розробку та масштабування проєкту, в порівнянні з написанням коду для кожної сторінки вручну. Крім того, сайт стає більш стабільним, захищеним та продуктивнішим.

Потужність та складність Друпал роблять його відмінним рішенням для розробки інтернет-магазинів, але частіше за все ефективніше використовувати CMS, створені саме для торгових онлайн-майданчиків. Для маленьких інтернет-магазинів це Opencart, а для великих — Magento. 

Drupal — оптимальний движок для корпоративних сайтів і авторських проєктів з безліччю класичних та незвичайних функцій. З ним можна одночасно організувати прямі продажі та реалізувати різні варіанти подачі інформації. Якщо ви хочете одночасно розповідати про товари та послуги, демонструвати портфоліо, вести блог, давати можливість підписатися на онлайн-сервіси, наприклад, курси або софт, і багато іншого — Друпал підійде вам найкраще.

5 причин вибрати Drupal для свого проєкту
Чому розробники вибирають Drupal
Шаблони та розширення 1 / 3

В Drupal 9 є конструктор, який генерує шаблони HTML-коду для різних сторінок, що спрощує та прискорює розробку. Цій же меті служать розширення — готові модулі з потрібними функціями, з яких збирається сайт. Багато розширень є в базовій збірці Друпал, наприклад, набір модулів для e-commerce, з якими просто створити інтернет-магазин, а також розширення для генерації ЧПУ та redirect 404, плагін для автоматичної адаптації розміру картинки під роздільну здатність екранів та інше. Над створенням та підтримкою доповнень працює велике ком'юніті, а якщо вам знадобиться функція для якої ще немає готового рішення, ми можемо написати для вас кастомний модуль.

Інтеграція 2 / 3

Приєднати до сайту будь-яку CRM, платіжні системи, трекери доставки, онлайн-чати та інші популярні зовнішні сервіси дуже просто. Drupal одна з небагатьох CMS, крім фірмової Бітрікс, яка легко інтегрується з 1С. В останній версії движка з'явився інструмент для підключення до даних сайту за API, що ще більше скоротило час, необхідний на організацію обміну інформацією. Програмісти Brander вже написали для вашого проєкту кастомні модулі, що мають найбільший попит в Україні, зокрема, для наших систем онлайн-оплати, а також розроблять персоналізовані для вирішення завдань вашого бізнесу.

Нешаблонні рішення 3 / 3

Drupal вигідно відрізняється від простих CMS, як WordPress, Joomla та Бітрікс. Він написаний за допомогою Symfony — найгнучкішого php-фреймворку, тому сам може використовуватися як каркас для web-додатків. Якщо розробники, (як в Brander) вміють використовувати можливості Симфоні, ваш сайт не тільки може містити унікальну бізнес-логіку для вирішення нестандартних завдань, але також буде менш вимогливим до ресурсів системи, безпечніше та простіше в адмініструванні.

Висновок

Drupal — потужна та гнучка CMS, яку можна використовувати для найрізніших проєктів. З нею можна створити зручний інтернет-магазин, корпоративний сайт з безліччю різних за структурою розділів та сторінок, а також авторські web-додатки з нестандартними функціями та навіть все це разом. Drupal підходить для стартапів та масштабних проєктів, дає можливість розвивати їх та забезпечує стабільність, швидкість та продуктивність.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.