Capri

Дизайн Frontend Backend QA Маркетинг
capri
Capri — від швидкоїжі до вишуканого ресторану
Capri — це класичний приклад того, як старанність перемагає упередження. На початку свого шляху Capri були звичайним закладом класу “швидкоїжа”, але керівництво мало необхідне бачення та амбіції, тому розширення бізнесу пройшло більш ніж успішно. Сьогодні Capri є мережею ресторанів європейської, азійської та кавказької кухні. Ймовірно, такий ф'южн зробив компанію сміливішою та відкритою для всього нового. Ось чому нам дали можливість виявити ініціативу та фантазію при створенні сайту.

Техно-достаток

Було вирішено перенести ресторан із застарілого WordPress на Magento 2.3. Заради поліпшення досвіду користувача довелося приділити чимало часу інтерфейсу продукту. Акцентований на головному та лаконічний стиль інтерфейсу, запропонований Brander, сподобався замовнику. У результаті ми вирішили розвивати успіх і приєднати додаткових спеціалістів UI/UX, які запропонували відредагувати корпоративний стиль ресурсу.

У процесі перенесення двигуна ми попрацювали над прискоренням роботи сайту, щоб він витримував багато користувачів одночасно. Також вдалося збільшити швидкодію адмін-панелі. Шляхом оновлення технологічного стека, що використовується, замовлення оформляти стало простіше і веселіше. Достатньо вибрати необхідну страву та зробити замовлення, а потім чекати, поки з вами протягом кількох хвилин зв'яжеться менеджер.

Функціонал від шеф-кухаря

Якщо покращувати, то все й одразу. Ми розробили інтерфейс, спираючись на проведене дослідження. Не будемо приховувати, що у нас є особлива пристрасть до точної інформації. Коли про клієнта стає відомо більше, ніж він знає про себе сам, це дозволяє колесу продажів крутитися швидше. Ми надали можливість робити замовлення без реєстрації. Якщо ви бажаєте зв'язатися з менеджером, то для цього також не обов'язково реєструватися.

Як додатковий тюнінг ми додали модуль доставки, який дозволяє визначити час приготування страв на всі замовлення. Таке нововведення дуже позитивно вплинуло на оптимізацію часу доставки та логістику.

Головне —  це те, що байдужі відвідувачі почали перетворюватися на покупців, оскільки вибирати страви стало простіше, а навантаження на менеджера з оператором знизилося. Їм більше не потрібно пояснювати склад кожної страви кожному, хто дзвонить.

Все інше, але не менш важливе

SEO-оптимізація зайняла чимало часу, але користь від неї ми почали відчувати вже за кілька тижнів після релізу. Процедури, необхідні для успішного ранжування в пошукових системах, виділили клієнта серед решти та продовжують приносити йому дивіденди. Ми закріпили результат маркетинговими діями, включаючи рекламу та стратегічне планування. Для карток товарів додали унікальний контент.

Висновки

  1. Основна частина робіт полягала у перенесенні двигуна з Wordpress на Magento 2.3. Сайт помітно додав у швидкості та перестав зависати у невідповідний момент, з'явився потенціал для збільшення навантаження у 3 рази.
  2. Ми змогли вирішити ряд наболілих проблем клієнта. Отримані замовлення тепер виглядали структурно, з'явилася можливість вивчати інформацію щодо продукту.
  3. Ефективність рекламних кампаній можна відстежувати завдяки вшитому функціоналу адміністрування. Користуватися цим інструментом наші програмісти навчали персонально, тому знайте, що ми потурбуємося про вас і навчимо поводитися з технологією будь-якої складності.
Технології
Frontend
HTML СSS HTML СSS REQUIREJS REQUIREJS
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
Billing
LIQPAY LIQPAY WAYFROPAY WAYFROPAY
Database
GOOGLE FEEDS GOOGLE FEEDS
Analytics
TAGMANAGER TAGMANAGER GOOGLEANALYTICS GOOGLEANALYTICS
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (114 голосів)