Technologies

Ups

UPS — друга з найбільших американських логістичних компаній, яка обслуговує понад 220 країн. Цей сервіс доставляє посилки й листи у всьому світу, і більшість товарів зі США в Україну приходять саме UPS або DHL. В офіційного сайту UPS є навіть сторінка українською мовою й це транспортна компанія, API якої варто інтегрувати на сайт, якщо ви хочете організувати міжнародну торгівлю.

 

UPS інтеграція дає змогу створити на базі вашого сайту ефективну й цілісну систему обслуговування клієнтів, з якої буде простіше відслідковувати вантажі й не тільки. Компанія пропонує 14 API, комбінуючи які, ви зможете зібрати персоналізований.

4 причини приєднати UPS до свого сайту
01
01
Контроль доставки

API Quantum View — базова інтеграція, з якої ваші оператори та клієнти отримають доступ до інформації про посилках — скільки вони коштують, де розташовані й коли будуть доставлені. З API Signature Tracking ви зможете регулярно оновлювати статуси вантажів і легко налаштовувати повідомлення про них, для себе і для клієнтів. API Paperless Document допоможе генерувати електронні накладні та інші документи для відправки клієнтам і партнерам. API Collection на вашому сайті дасть можливість клієнтам вибирати час приїзду кур’єра або місце, де їм зручніше забрати замовлення.

02
02
Тарифікація

UPS має величезний транспортний парк, не тільки з машин, але також кораблів і літаків. Ціна перевезення змінюється, залежно від обраного способу доставки й не тільки. Зокрема, API UPS TradeAbility окремо розрахує вартість мит, податків і зборів, відповідно до законів тих країн, між якими проводиться пересилання. Водночас API UPS Tracking буде передавати всю інформацію вашим менеджерам, й обрану вами важливу — клієнтам.

03
03
Верифікація адреси

API Address Validation не дасть вашим клієнтам або операторам відправити посилку за неіснуючою адресою. Ви отримуєте доступ до величезної бази даних UPS і підвищуєте комфорт користувачів. Якщо вони випадково допустять помилку, система запропонує кілька варіантів правильного заповнення, а якщо, наприклад, не знають індексу, то вона запропонує оптимальний для обраної адреси.

04
04
Комплексна інтеграція

WorldShip — програма, розроблена UPS для e-commerce і дистриб’юторських складів. У неї входять усі API та SDK, з якими ви можете об’єднати її в одну систему з вашим сайтом і програмами обліку. З її допомогою можна максимально автоматизувати обробку посилок і пошти, значно підвищивши ефективність роботи персоналу й комфорт клієнтів.

Висновок

UPS — одна з наймасштабніших та сучасних логістичних компаній, з якої вже зараз співпрацюють усі великі постачальники товарів для b2b і b2c сегментів в Америці та Європі. Якщо головну поштову службу США USPS, як державну організацію, можна порівняти з Укрпоштою, то UPS — аналог Нової Пошти. Більше функцій, швидше і якісніше обслуговування, прозоріші тарифи. Обов’язково розгляньте UPS як транспортну службу, якщо хочете ефективно доставляти замовлення США, ЄС та іншими країнами Європи.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.