Technologies

SAGE PAY

SagePay (Opayo) — сервіс обробки банківських транзакцій для онлайн платежів на сайті, а також оплати терміналом й телефоном. У 2020 році SagePay стала частиною Elavon і US Bank, отримавши нову назву Opayo. З цього ж моменту компанія почала обслуговувати Німеччину, Іспанію, ПАР і США, але, як і раніше, залишається кращим рішенням для Великобританії та Ірландії, якій довіряє максимальну кількість користувачів і магазинів у регіоні.

4 причини використовувати Opayo (SagePay) для свого проєкту
01
01
Універсально

Opayo — сервіс-шлюз, який можна встановити як на сайті, так і на банківський термінал, а ще використовувати для забезпечення безпечної оплати через телефон. Це омніканальне рішення, особливо зручне для e-commerce з фізичними магазинами, а головне не віртуальний гаманець / торговий рахунок на відміну від PayPal, хоча така послуга в сервісу теж є. У звичайному випадку гроші будуть безпосередньо надходити з банківського рахунку покупців на ваш, незалежно від банку, що обслуговує ваш бізнес.

02
02
Безпечно

Opayo підтримує високий зі стандартів захисту даних, прийнятий як частина міжнародної Директиви про платіжні послуги (PSD2). Це нормативно-технічний стандарт (RTS) з надійної аутентифікації клієнтів (SCA). Згідно з ним, щоби здійснити оплату потрібно, щоби дотримувалися як мінімум два з трьох правил ідентифікації. Це повинно бути щось, що знає клієнт (його пін-код або пароль), що він має (особистий смартфон) і те, що є тільки в нього — відбиток пальця або біометрика особи. Такі вимоги потрібні для захисту покупця і продавця від різних типів шахрайства, але не ускладнюють торгівлю. У 90 % випадків клієнт навіть не помітить, що пройшла авторизація, наприклад, якщо його смартфон автоматично запустить FaceID або його аналог. В інших йому потрібно буде тільки ввести код зі смс, push або e-mail листа. Багато систем, наприклад, PayPal, трохи менш вимогливі, а інші, як Amazon PAY, використовують авторизацію на своєму боці, що не завжди зручно.

03
03
Персоналізовано

Opayo (SagePay) трохи складніше інтегрувати й налаштувати, ніж інші платіжні системи, насамперед через високі вимоги до захисту даних. Уся інформація, яку відправляє й отримує Opayo (SagePay), надійно шифрується, щоб уникнути втручання в процесі транзакції, наприклад, зміни цін. Одночасно з цим ви отримуєте практично необмежені можливості кастомізації клієнтського процесу. Ви можете налаштувати сторінки оплати за своїм смаком на вашому сайті й навіть на персональній сторінці бренду на сайті Opayo (SagePay). Додатково ви отримаєте можливість налаштовувати дизайн електронних листів-звітів про результати транзакції.

04
04
Економно

Використовувати Opayo (SagePay) вигідніше, ніж проводити оплату через API різних банків і PayPal. Середня комісія за транзакцію — 2 % і, хоча вам доведеться оплачувати місячну підписку від 25 GBP, натомість ви отримаєте зручні інструменти для контролю транзакцій. Крім того, гроші на вашому рахунку з’являться не пізніше ніж через добу після оплати.

Висновок

Opayo (SagePay) — омніканальне рішення, що дає змогу вашим клієнтам оплачувати покупки в магазині, онлайн, через телефон і з мобільного телефону. Це одна з найбільш захищених і зручних систем у світі, яка допомагає швидше отримувати платежі й автоматизувати бізнес. Такий спосіб оплати обов’язково будуть використовувати ваші покупці з Великобританії та Ірландії, оскільки для них Opayo — один зі стандартів. Якщо ваша цільова аудиторія — ЄС і США, то їй так само може бути зручно користуватися цим способом оплати.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.