Technologies

PAYPAL

PayPal — міжнародна платіжна система, електронний гаманець, яким користуються понад 260 мільйонів осіб у всьому світі. Це найпопулярніший сервіс у Північній Америці, а в Україні його вибирає не менше 30 % онлайн-покупців. Користувачі системи можуть переказати кошти безпосередньо на рахунок PayPal або приєднати до нього свої банківські картки, отримавши найвищий рівень захисту особистих і банківських даних.

 

Інтеграція paypal на сайт — обов’язкова для всіх, хто займається міжнародною електронною комерцією, і хороший бонус для бізнесу, орієнтованого тільки на Україну. Наявність декількох способів оплати на вибір підвищує ймовірність здійснення покупки, а також покращує користувальницький досвід.

Причини приєднати PayPal
01
01
Популярно

PayPal — найвідоміша й затребувана платіжна система у світі. З нею ви зробите свій сервіс доступним клієнтам не тільки з України, а й з усієї Європи, США, Канади та Австралії. Користувачі довіряють надійній та швидкій замкнутій платіжній системі, яка виступає гарантом проведення оплати та збереження конфіденційності. Інтеграція paypal на сайт в Україні не так обов’язкова, як сервісу оплати безпосередньо карткою. Якщо попередня аналітика показує наявність у цільової аудиторії сегмента, якому буде зручніше використовувати Пейпал, ви тільки виграєте від його приєднання.

02
02
Зрозуміло

Для повторної оплати на вашому сайті з PayPal користувачам потрібно буде натиснути всього на одну кнопку. Перша реєстрація для оплати теж займає близько хвилини — потрібно клацнути на кнопці «оплатити з PayPal» на сторінці товару або послуги й увійти у свій обліковий запис у вікні. Воно автоматично закриється й залишиться тільки ще раз перевірити замовлення й підтвердити оплату на сайті. Якщо ваш клієнт часто розплачується на іноземних сайтах, то його українські картки найімовірніше вже прив’язані до Пейпал. Плюс, він зможе використовувати залишок на рахунку. Ще одна перевага paypal — інтеграція на сайт не вимагає налаштування візуального зображення. Сервіс адаптивний і однаково добре працює в будь-якому браузері, зокрема на смартфонах, незалежно від діагоналі й операційної системи пристрою.

03
03
Просто

Інтеграція paypal — знайоме завдання для розробників, а сам сервіс пропонує як просте додавання кнопки «Купити» через сервіс Web Payments Standard, так і розширений набір інструментів SDK. До того ж, якщо у вас інтернет-магазин на Magento або іншій популярній CMS, paypal інтеграція буде доступна з коробки — потрібно буде тільки активувати цю опцію. Ви разом із розробниками зможете вибрати тип кнопки й налаштувати її зовнішній вигляд, і помістити в потрібному місці сайту.

04
04
Недорого

PayPal, як і інші платіжні сервіси, стягує комісію за проведення операцій. Її розмір залежить від вашого обсягу продажів — чим він більший, тим менший відсоток. Середня ставка — 3 %. Це рівноцінна сума в порівнянні з іншими сервісами, а ще вам не потрібно буде платити за підписку кожен місяць. В Україні PayPal діє з деякими обмеженнями, на виведення коштів із рахунку і їхню конвертацію.

05
05
Безпечно

Інтеграція оплати PayPal — надання клієнтам максимально захищеного сервісу транзакцій. Вам не потрібно буде підіймати рівень безпеки сайту до світового банківського стандарту. API автоматично перенаправить користувача на захищену сторінку сервісу і всі транзакції будуть проводитися на його стороні. PayPal дотримується стандартів безпеки PCI, прийняті Visa, MasterCard, American Express та іншими компаніями.

Висновок

PayPal — популярна міжнародна система оплати, не тільки дає змогу використовувати гроші з електронного гаманця, а й підвищує безпеку й комфорт розрахунку особистими банківськими картками. Приєднати її до сайту й налаштувати під його особливості досить просто, завдяки готовим API та SDK у вільному доступі, і ще простіше, якщо у вас інтернет-магазин на Magento або інший CMS, з якою співпрацює сервіс. Це обов’язкова інтеграція для всіх міжнародних проєктів, яка може бути корисною і якщо ви ведете бізнес тільки на території України, у тих випадках, коли ваша цільова аудиторія використовує в тому числі й такий спосіб оплати.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.