Apple Mania

Дизайн Frontend Backend QA
applemania
інтернет-магазин техніки Apple
Apple Mania - мережа магазинів техніки Apple, комплектуючих та сервісу яблучної техніки. Співпраця клієнта Apple Mania і компанії Brander почалася у 2020 році. Клієнту знадобився надійний, стабільний і функціональний інтернет-магазин. І ми чудово впоралися з цим завданням.

Нова CMS, нові можливості

Сайт Apple Mania був на CMS Opencart і наші роботи почалися з перенесення на новий CMS - Magento 2.3. Magento має відповідний великий функціонал, захищеність і бібліотеки модулів заточених під SEO.

Провели UX аналіз і розробили новий дизайн, який покращує користувальницький досвід. Дизайн розробили на основі фірмового стилю Apple Mania.
 

Розробили та впровадили пошуковий движок Elasticsearch для більш комфортного пошуку товару. Переробили логіку і створили функціонал синонімів. Незалежно від мови пошуку користувач сайту знайде потрібний товар.

Спростили процес оформлення замовлення, залишивши тільки найбільш важливі поля. На чекауті впровадили модулі розстрочок та кредитів. Інтегрували платіжні сервіси LiqPay, Platon Pay, Way For Pay, а також оплату через МоноБанк і ПриватБанк. Розширили кількість способів доставлення: Укрпошта, Нова Пошта, доставка від Apple Mania, самовивіз.
 

Розробили функціонал Trade in, кожен користувач може обміняти або продати свій старий девайс. Далі на чекауті користувач отримує знижку при покупці нової техніки.

Створили та впровадили бонусну програму, користувачеві при реєстрації сайт генерує бонусний рахунок на який згодом нараховуються бонуси.
Інтегрували на сайт 1С, за допомогою якого клієнт може керувати всіма товари, замовленнями та користувачами.
Запровадили SEO модулі, модулі Google Analytics і Facebook Pixel. Додали вивантаження Google Feed і Facebook Feed.
 

Висновки:

  1. Apple Mania - стабільний інтернет-магазин, який витримує будь-які навантаження
  2. Новий сайт Apple Mania дозволив зменшити ціну ліда вдвічі
  3. На основі UX аналізу був розроблений практичний дизайн і нативно зрозумілий інтерфейс
  4. Впроваджений новий пошуковий движок допоможе користувачеві знайти потрібний йому товар
  5. Розроблені модулі та функціонал покращують користувальницький досвід покупця

Технології

FRONTEND

HTML / CSS / JS

BACKEND

MAGENTO 2.3

INTEGRATION

LIQPAY / PLATON PAY / WAY FOR PAY / MONOBANK / PRIVATBANK / 1C / NOVA POSHTA / UKRPOSHTA / GOOGLE API / GOOGLE FEED / FACEBOOK FEED / GOOGLE MERCHANT CENTRE
Далі
Ми чекаємо на ваш проект