Apple Mania

Дизайн Frontend Backend QA
applemania
Всі божеволіють від яблук: розбір кейса Apple Mania
Йшов 2020-й рік, техніка Apple ставала все більш популярною на українському ринку, а нові рітейлери з'являлися як гриби після дощу. У такому потоці щільної конкуренції нам був потрібен для нашого портфоліо успішний кейс інтернет-магазину техніки Apple. На щастя замовник сам знайшов нас. Про нашу успішну співпрацю прямо зараз і розповімо.

CMS

Вибрали Magento 2.3, адже це чудовий варіант для інтернет-магазину. Попередня версія сайту була на OpenCart, але нам здалося, що ця система не надає необхідної різноманітності функціонала. Також Magento краще працює з SEO, його модулі гнучкіші та добре вписуються в перелік інструментів, необхідних для магазину.

 

Дизайн

Для того, щоб дизайн відповідав вимогам, потрібно розуміти, для кого його розробляють. Ми завжди вкладаємо в дослідження, і цього разу також не полінувалися. В ході нашого UX-аналізу вдалося добути відомості про досвід користувача, пов'язаний з попереднім інтерфейсом. Ми поправили всі знайдені помилки та покращили взаємодію покупця з сайтом.

Пошук по сайту

Всім подобається шукати потрібний товар із комфортом, без зайвих рухів. Для цього потрібні зручні фільтри та прописана пошукова логіка. Це і багато іншого надає двигун Elasticsearch.

Ми додатково прописали новий функціонал для видачі по синонімічному ряду. Користувач може знаходити необхідні товари незалежно від обраної мови. Видача не підведе, навіть якщо він друкує російськими літерами англійське слово.

 

Trade In

Цей функціонал дозволяє кожному відвідувачу сайту запропонувати свій старий "яблучний" пристрій на обмін, щоб отримати солідну знижку на новий. Залежно від моделі знижка може сягати половини актуальної вартості.

Сьогодні неможливо зробити класний інтернет-магазин, якщо не додати йому тюнінг у вигляді бонусної системи та кешбеку. Ми не відстаємо від трендів, тому додали все необхідне ще у першому оновленні. Також ми інтегрували сайт з базою даних Apple Mania.

Оформлення замовлення

У кожному кейсі ми намагаємось зробити спрощену форму для замовлення. Але тільки не подумайте, що ми повторюємо самі себе, адже справа зовсім не в цьому. Насправді ми просто дбаємо про клієнтів. Спрощена форма замовлення – це один із найпоширеніших проявів такої турботи. Щоб платити було простіше, додали LiqPay, WayForPay, Platon Pay, Приват та Монобанк. Доставка також на будь-який смак: Нова Пошта, Укрпошта, кур'єр або самовивіз. Великий вибір подобається всім, це безперечно. 

Підсумки

  1. Ми хотіли підняти показник максимальних навантажень для магазину, підготувати його до майбутнього напливу клієнтів. І в нас це вийшло! Здатність витримувати навантаження в Apple Mania зросла в кілька разів, що підтвердила низка стрес-тестів.
  2. Клієнтам хотілося зрозумілий інтерфейс, щоб можна було зайти, подивитися та одразу зрозуміти, як тут купувати. Для цього ми позбулися зайвих візуальних елементів і розробили нові, більш прийнятні для Apple Apple.
  3. Замовника радує пошуковий двигун і те, наскільки успішно він працює в комбінації з Magento. Ми всіляко намагалися заплутати новий пошуковик, але без успіху. Система вийшла по-справжньому розумною.
  4. В цілому, упор був зроблений на досвід користувача. Ми щоразу встановлюємо нову планку, і всі подальші модифікації сайту відштовхуються від неї, щоб перевершити її.
Технології
Frontend
HTML СSS HTML СSS
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
Billing
LIQPAY LIQPAY PLATON PAY PLATON PAY WAYFROPAY WAYFROPAY MONOBANK MONOBANK PRIVAT24 PRIVAT24
Shipping
Nova Poshta Nova Poshta Ukrposhta Ukrposhta
Database
GOOGLE FEEDS GOOGLE FEEDS FACEBOOK FEEDS FACEBOOK FEEDS
Services
GOOGLE MERCHANT CENTER GOOGLE MERCHANT CENTER
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (162 голоса)