Technologies

PLATON PAY

PLATON PAY — український провайдер платіжних послуг. Система швидких платежів PSP Platon підходить всім видам e-commerce, від інтернет-магазинів до сервісів підписки і продажу квитків. Платон Пей підключається без проблем, як до сайтів, так і до додатків на Android та iOS, а за допомогою додаткових інструментів, ви зможете оптимізувати платіжну систему під будь-які завдання.

4 причини вибрати PLATON PAY для свого бізнесу
01
01
Всі види оплати для комфортного бізнесу

Платон Пей вміє приймати платежі не тільки просто картками Віза і Мастеркард, але так само електронними гаманцями цих систем — VisaCheckout і Masterpass. Крім того, ви можете підключити оплату однією кнопкою Apple Pay і Google Pay і навіть Privat Pay — все в одному платіжному сервісі.

02
02
Функції для бізнесу

З Платон Пей ви зможете верифікувати карти своїх клієнтів, блокуючи і повертаючи невелику суму, а також налаштовувати списання за розкладом. Це зручні інструменти для кредитних організацій і сервісів підписок. Також ви можете використовувати систему для Р2Р переказів між картками фізичних осіб і генерувати QR-коди для швидкої оплати будь-яких цілей, наприклад, квитків на заходи або транспорт. Platon Pay пропонує можливості для комфорту не тільки ваших клієнтів. Наприклад, ви можете розщеплювати платежі — автоматично перенаправляти їх частини на різні рахунки, що зручно для компаній дропшиппінгу. Так само в системі є інструменти для виставлення інвойсів по зручним для вас каналам.

03
03
Працює на сайтах і в додатках

У Platon Pay є готові модулі для найпопулярніших CMS. Платіжна система просто підключається до WorldPress, OpenCart, Magento, Shopify, WooCommerce і іншим. Додатково можна використовувати API для інтеграції потрібних функцій в складні платформи і SDK для мобільних додатків на iOS і Android. Якщо у розробників виникнуть будь-які труднощі з підключенням, їм безкоштовно допоможе виділена команда підтримки.

04
04
Тарифи і партнери

Platon Pay — офіційний партнер Приватбанку, Ощадбанку, а також Альфа і Райффайзен банків. Тому середня комісія за платежі по Україні, навіть для малого бізнесу з оборотом до 500 000 гривень/місяць становить 2,5%. Для тих компаній, чий оборот більше зазначеної суми, діють гнучкі тарифи.

Висновок

Platon Pay — український провайдер платіжних послуг, який співпрацює з великими банками країни і міжнародними платформами онлайн-оплати. Це один з небагатьох сервісів-партнерів Приватбанку, з яким ви можете розмістити кнопку «оплатити з Приват 24» на сайті, без окремої інтеграції. Точно так же ви можете підключити Apple Pay і Google Pay. Вбудованих платіжних інструментів системи досить, щоб закрити потреби будь-яких інтернет-магазинів, хмарних сервісів і хостинг-провайдерів, квиткових організацій і МФО.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.