Technologies

Fedex

FedEx — третя за величиною й популярністю, після DHL і UPS, міжнародна компанія, що надає послуги логістики. FedEx інтеграція підвищить інформованість ваших клієнтів про статуси вантажу, а менеджерам допоможе ефективно обробляти посилки.
        
Компанія менш дружелюбна до розробників невеликих компаній, ніж її найближчі конкуренти й тим більше регіональні служби, але надає весь потрібний функціонал і підтримує фірмове ентерпрайз рішення для повного контролю за великими обсягами вантажів.

3 причини приєднати FedEx до свого сайту
01
01
Базові функції

FedEx API, які можуть використовувати всі компанії, що співпрацюють із ними, охоплюють автоматичний розрахунок вартості доставки, відстеження відправлень, пошук офісів і перевірку індексів. Цих функцій досить для операторів і клієнтів малого та середнього бізнесу, які користуються послугами перевізника.

02
02
Розширені функції

Мешканцям США й Канади FedEx надає всі базові API для відстеження звичайних посилок, а також додатковий сервіс. Зокрема, вони можуть створювати відвантаження й управляти ними (закривати, перенаправляти, формувати накладні) в особистому кабінеті на власному сайті. Крім того, за цим двом країнам і між ними FedEx може перевозити товари різних класів небезпеки.

03
03
Система управління перевезеннями

FedEx Ship Manager Server — унікальне ПО для компаній, які постійно перевозять великі обсяги товарів між різними країнами. Систему можна легко інтегрувати з іншими програмами для управління й обліку, а також створити максимально персоналізований інтерфейс. Manager Server — автономна екосистема, яка вільно масштабується. Її призначення збирати в одному місці всі дані про відправлення, структурувати їх і спрощувати прийняття рішень і аналітику.

Висновок

У FedEx є API для бізнесу будь-якого масштабу. Базові інтеграції й потужна система управління перевезеннями доступні користувачам із будь-якої країни, яку обслуговує компанія, а розширені функції — тільки мешканцям Північної Америки. Якщо ви ведете бізнес у США або Канаді, або співпрацюєте з партнерами з цих країн — обов’язково оціните можливість використання FedEx. Вона може стати правильним вибором і в деяких інших ситуаціях: якщо ваша цільова аудиторія користується послугами цієї логістичної компанії, вам теж варто під'єднати її до свого сайту.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.