Technologies

Dhl

DHL — міжнародна компанія експрес-доставки № 1 у світі, яка контролює 40 % ринку перевезень. DHL була створена в США, входить до складу німецької групи компаній Deutsche Post DHL (DP DHL), і свого часу першою з інших представників світової логістики стала возити товари в СРСР, Китай, Іран та інші непопулярні країни, а тому зараз стабільно затребувана як в Америці та ЄС, так і в Східній Європі й Азійському регіоні. У великих містах України теж є офіси й точки видачі DHL, послугами яких активно користуються як для особистої, так і в комерційної мети.

4 причини приєднати доставку DHL на сайт
01
01
Відстеження посилок

DHL tracking API доступні всім компаніям із будь-якої країни, які співпрацюють із перевізником. У список інструментів для відстеження входить усе, що тільки може знадобитися відправникам і одержувачам. Менеджери сайту й користувачі можуть бачити місце відвантаження, час відправлення, термін доставки й постійно оновлювану історію переміщення вантажу. Якщо він десь затримається — прийде сповіщення про це. Крім того, у базі буде зберігатися докладний опис кожного відправлення — вага, габарити, кількість, комплектація та інше. Якщо вам потрібно офіційне підтвердження про отримання, що особливо важливо під час постоплати, кур’єр або співробітник офісу компанії може попросити в одержувача розписатися на електронному планшеті й переслати вам документ.

02
02
Персоналізація

DHL інтеграція дозволить вам оформити всі інтерфейси так, як вам хочеться. Усе API дуже гнучкі й забезпечуються докладною документацією, щоби досвідчений розробник зміг адаптувати їх до потреб ваших користувачів. Крім візуальної складової персоналізація стосується й мови — інтерфейс можна дуже швидко зробити російським або українським.

03
03
Мита й пошук місця розташування

Визначати адреси й коригувати індекси через API, DHL вміє тільки в межах країн Європи. Проте ті, хто відправляють посилки, в інші регіони, зможуть вибрати один із верифікованих пунктів видачі замовлень, щоби гарантувати швидке й точне прибуття в країну, а вже його співробітники подбають про адресну доставку. API-калькулятор податків так само містить величезну й постійно оновлювану базу даних про мита та інших зборах за транспортування у всіх обслуговуваних країнах. Ви, як бізнес-клієнт, будете застраховані від непередбачених витрат і зможете надати своїм користувачам детальний розрахунок суми замовлення з урахуванням податків.

04
04
Інші DHL API

Залежно від того, звідки й куди, а також як саме й що ви відправляєте вам можуть стати в пригоді й інші інструменти інтеграції. Більшість із них працюють тільки в Європейському регіоні, як, наприклад, автоматична генерація етикеток ТТН для різних типів вантажів, але є й орієнтовані на інші країни й завдання. Дізнатися більше про додаткові API можна на офіційному сайті та в підтримки, яка працює, у тому числі російською та українською мовами.

Висновок

DHL — найпопулярніша служба доставки у світі. Якщо у вас міжнародний бізнес, ваша компанія пов’язує дві і більше країн із різних регіонів, або ви імпортуєте / експортуєте товари з України, а ще для вас важлива якість обслуговування і швидкість — обов’язково підключайте API DHL. Це безплатні інструменти, з якими у ваших клієнтів і операторів буде більше контролю за переміщенням вантажів і краща думку про компанію.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.