Technologies

Usps

USPS (United States Postal Service) — головна Поштова служба США, незалежне Федеральне агентство, створене ще в 1775 році. Це державна організація, яку можна порівняти з українським аналогом — Укрпоштою. USPS інтеграція допоможе ефективніше управляти посилками, які доставляє Поштова служба, і зручніше відстежувати їх.

4 причини приєднати USPS до свого сайту
01
01
Відстеження посилки

Перше й головне, для чого потрібна інтеграція з Поштовою службою США — зручний трекінг для ваших клієнтів і операторів. USPS api дає можливість автоматично або вручну прив’язувати трек-номер посилки до замовлення в CRM або CMS. Ви можете повідомити його клієнту будь-яким зручним способом, наприклад, смс або e-mail, а він зі свого боку буде відслідковувати місцезнаходження посилки в особистому кабінеті. Це однаково зручно для персоналу магазина й покупців. Перші будуть бачити докладні дані про всі замовлення і їхні статуси у зведеній таблиці, а другі зможуть відстежувати шлях посилки.

02
02
Виправлення помилок

В USPS колосальна база даних адрес, до якої ви отримаєте доступ за API. Це захистить від введення неправильної адреси, наприклад, запропонувавши варіанти на основі перших букв, і витрат на пошук і перенаправлення посилок, відправлених не туди, куди потрібно. Додатково, можна навчити систему розпізнавати ТТН інших служб і повідомляти про це. Наприклад, якщо ви пропонуєте користувачам кілька компаній доставки на вибір, то сайт «зрозуміє», яка з них видала трек-номер і перенаправляє клієнта на правильну сторінку.

03
03
Розрахунок тарифу

На офіційному сайті USPS теж легко знайти свою посилку за трек-номером, але набагато складніше розрахувати о котрій вам обійдеться пересилання. У компанії дуже недружня до користувачів система тарифікації, що залежить від швидкості доставки, габаритів посилки, часу відправлення й багатьох інших чинників. API допоможе автоматично розраховувати ціну для клієнтів, на основі інформації з їх профілю й обраних додаткових опцій.

04
04
Послуги для бізнесу

USPS намагається надати своїм бізнес-клієнтам максимум комфорту. Наприклад, ви можете користуватися Click-N-Ship® на сайті поштового сервісу або в додатку, щоб оплачувати поштові витрати, видруковувати транспортні етикетки, складати маршрути та відстежувати звіти про доставку онлайн. В USPS є програма лояльності, яка допоможе вам заощадити на пересиланні товарів, а також маркетингові послуги для реклами в її класичному друкованому вигляді. Крім того, ви можете консолідувати й пересилати пошту, перенаправляти пакети в шляху, планувати отримання й організовувати відповіді, що зручно для ділової кореспонденції.

Висновок

API USPS зроблять управління посилками зручніше для менеджерів і клієнтів. Якщо ви ведете бізнес на території США — це одна зі служб, які потрібно приєднати обов’язково. USPS доставляють посилки в Україну і з неї, а також у безліч інших країн. Інтеграція цієї служби допоможе відстежувати посилки, стежити за правильністю введення адрес, й автоматично розраховувати тарифи доставки. API USPS знаходяться в безплатному доступі для всіх зареєстрованих клієнтів, і стануть у пригоді власникам як великого, так і малого бізнесу, у США й міжнародному просторі.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.