Technologies

AMAZON PAYMENTS

Amazon Payments — сервіс обробки онлайн-платежів. Її використовує у своїх проєктах найбільша e-commerce компанія світу, а також можете ви, щоби надати клієнтам комфортний сервіс. Інтеграція Pay with Amazon дає змогу вам розмістити на сайті кнопку, натиснувши на яку користувачі зможуть авторизуватися та оплатити товар або послугу знайомим способом, з мінімальними витратами часу.

4 причини використовувати Amazon Pay для свого проєкту
01
01
Швидка реєстрація

Головна причина популярності Amazon Pay в США й не тільки, можливість не створювати аккаунт у кожному магазині. Оплата з цією системою схожа на авторизацію з Facebook або Google. Усі дані про покупця підтягуються з його акаунту та оплата з будь-якого персонального пристрою займає менш як хвилину. До того ж, навіть якщо клієнт зайде, наприклад, з робочого ноутбука, йому буде знайома процедура реєстрації. Усе що потрібно — логін і пароль до акаунту Амазон.

02
02
Довіра

Amazon Pay дуже популярний у США, а також доступний у Великобританії, ЄС і Японії. Щоби продавати товари або послуги, бізнесу потрібно бути резидентом цих країн і пройти досить сувору перевірку, але від покупця не потрібно нічого, крім банківської картки. Багато українців замовляють товари з найбільшого онлайн-супермаркету США, приєднавши до акаунту Amazon картку, що видана нашими банками. Якщо у вашої цільової аудиторії є такі люди, їм буде комфортно оплачувати покупки у вашому магазині. Якщо ваш бізнес орієнтований на клієнтів зі США, інтеграція Амазон Пей стає практично обов’язковою.

03
03
Ціна

Інтеграція і використання Amazon PAY обійдеться вам дешевше ніж, наприклад, PayPal. Комісія за кожну транзакцію фіксована — 2,9 %. Додатково, залежно від особливостей оподаткування країни, де розташовується ваш бізнес, можуть нараховуватися та інші відсотки. Амазон дає змогу вам стягувати ПДВ, встановлювати тарифи на міжнародну доставку та автоматизувати інші фінансові дії. Чекати надходження грошей вам доведеться не більше двох днів, а з переведенням грошей на рахунок компанії не виникне ніяких проблем.

04
04
Безпека

За захист даних ваших покупців і коректність проведення транзакцій буде відповідати сервіс Amazon. Складно знайти кращого гаранта безпеки для всіх сторін, ніж найбільший інтернет-супермаркет, що щодня відправляє мільйони замовлень у сотні країн. Вам, як продавцю, доведеться пройти серйозну верифікацію, але так ви отримаєте довіру клієнтів. Після перевірки у вас буде доступ до SDK, для приєднання системи оплати на сайт, і команди підтримки, готової допомогти вирішити будь-які складності. Якщо у вас сайт на Magento або іншій платформі-партнері сервісу, інтеграція гарантовано буде швидкою, але Amazon Pay в будь-якому разі не обмежує своїх бізнес-клієнтів у використанні CMS і фреймворків.

Висновок

Amazon Pay — найзручніший спосіб для клієнтів безпечно оплачувати замовлення на сайті з більшості країн світу. Це дуже популярна платіжна система в США, яку часто використовують і в Європі, а також Японії. Інтеграція і використання Amazon Payments максимально прості для власників бізнесу, а також зручні, завдяки низьким тарифам і додатковим фінансовим функціям. Якщо ви ведете бізнес у США, то гарантовано виграєте від надання клієнтам цього способу оплати.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.