Technologies

Meest Express

Meest — логістична компанія, яка обслуговує всі країни ЄС і Східної Європи, а також Закавказзя й Центральної Азії. У цей же список входять США, Канада, Китай і Ізраїль, хоча в цих країнах сервіс менш відомий і популярний.

 

Meest Express — український підрозділ групи компаній, що працює з 2005 року. Українці активно використовують фірмовий сервіс myMeest для комфортного замовлення товарів з іноземних інтернет-магазинів, а місцеві компанії часто вибирають Meest Cargo для доставки оптових збірних замовлень. Окремо в компанії є Meest Money Transfer — сервіс міжнародних грошових переказів. Meest Express — найзнайоміший і зручний з операторів доставки для українців, які замовляють товари в Європі.

3 причини приєднати Meest Express до свого сайту
01
01
Автоматизація та відстеження

Створюйте відправлення з трекером Meest у своєму особистому кабінеті всередині CMS або CRM, редагуйте їх і отримуйте детальні статуси, аж до часу відправлення й обробки в кожному пункті на шляху від вас до клієнта. Уся ця інформація буде доступна вашим операторам у системі обліку, а важливі моменти, наприклад, «Відправлено» або «Передано кур’єру» можуть автоматично показуватися користувачам у їхньому особистому кабінеті. Так само просто налаштувати автоматичну розсилку смс або e-mail з цими даними на номер покупця.

02
02
Аутентифікація й аналітика

API Meest швидко знайде вашого користувача, особливо, якщо він дозволить відстежувати свою геолокацію. Визначить країну, область, район, населений пункт, адреса та індекс, переконається, що вони існують, а також підкаже, які відділення є поруч, наприклад, пункти видачі або поштомат. Цю ж функцію ви можете використовувати для отримання даних про те, де живуть ваші покупці для аналітики. Окремо ви можете в будь-який момент підняти дані про замовлення за певний день, з заздалегідь сформованого реєстру. Meest Express api допоможе вам автоматично сформувати декларації й накладні, відповідно до вимог країн, а також стікери й різні типи вкладень.

03
03
Програма лояльності та акції

Meest Express зацікавлений у співпраці з новими й постійними партнерами, а тому крім зручних інтеграцій, ви отримаєте можливість користуватися додатковими бонусами. Наприклад, це безплатна доставка для нових партнерів, допомога зі створенням особистого кабінету й підтримка за зручним для вас каналу. До речі, чим більше різних варіантів отримання (кур’єр, поштомат, відділення) ви під’єднаєте, тим дешевше послуги Meest. Плюс, ви можете використовувати myMeest як рекламний майданчик і навіть отримати згадку в регулярних дайджестах, які компанія розсилає своїм клієнтам.

Висновок

Meest Express — найкращий вибір транспортної компанії для тих, хто веде бізнес у Європі, Україні та в близьких до нас країнах Азії. Це зручний і сучасний сервіс, яким активно користуються прості покупці й міжнародні компанії з великим капіталом. Meest — швидка, недорога і зручна служба доставки, яка постійно розвивається й покращує сервіс. API компанії є у вільному доступі для всіх, хто зареєструється, а інтеграція сервісу гарантовано призведе до вас нових покупців із різних країн.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.