Technologies

POWERBI

Power BI — програма-сервіс Microsoft для бізнес-аналітики. Її призначення — збирати дані з різних непов’язаних джерел і візуалізувати їх у вигляді графіків, діаграм, карт, таблиць тощо. Сервіс вміє обробляти будь-яку статистичну інформацію та допомагає структурувати її. Бази даних, таблиці Excel, хмарні сховища, CRM, CMS, соціальні мережі та багато іншого може бути джерелом даних для Power BI. Результат роботи сервісу — персоналізовані інтерактивні звіти для аналітики. Візуалізація показників допомагає різним відділам швидко складати та автоматично оновлювати звіти для керівництва компанії, а також інвесторів і бізнес-партнерів.

 

PowerBI — не єдина BI-система (Business Intelligence) на ринку, але вона максимально проста в освоєнні та краще за інших підійде вам, якщо ви користуєтеся іншими сервісами Майкрософт. Разом з Azure та Office можна побудувати максимально ефективну технологічну екосистему компанії.

Як працює Power BI

Для того, щоби використовувати power bi, потрібно завантажити десктопну програму, вибрати вільну ліцензію або сплатити передплату з відповідними вашої компанії можливостями. «Преміум» версія з необмеженою кількістю користувачів і обчислювальних потужностей коштує стільки ж, скільки «Про» підписка для 450 осіб з 10 ГБ пам’яті на кожного.

Працювати з Power BI без навчання зможе будь-хто, хто вміє користуватися Excel. У сервісі є все ті ж інструменти що й у надбудовах Power Query і Power Pivot, тільки користуватися ними набагато простіше. Якщо ви знаєте формули DAX, то залишається тільки ознайомитися з інтерфейсом і можна починати. Для початку роботи потрібно зареєструватися в power bi, потім завантажити дані з джерел, згрупувати їх, обробити та представити результати в графічному вигляді. Далі можна публікувати готовий звіт на сервері.
 

5 причин вибрати Power BI для аналітики
Power BI для e-commerce і retail

Power BI — зручний інструмент для контролю за будь-якими показниками та тенденціями, всебічної аналітики поточної ситуації та прогнозування на основі моделей даних. Систему можна використовувати в маркетинговому і фінансовому відділі, на виробництві та для управління персоналом, щоб оцінити різні коефіцієнти та залежності. Головне її призначення — спростити прийняття управлінських рішень на всіх рівнях.

Усі підготовлені звіти можна публікувати на хостингу Microsoft, у тому числі приєднати до них корпоративні бази даних, щоби за розкладом актуалізувати дані в документах. Переглядати таку аналітику зможуть ті, у кого є доступ, як із десктопного додатка, так і з мобільних додатків для iOS і Android.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.