Technologies

WORDPRESS

Wordpress — CMS, система управління контентом сайту. Вордпресс — найпопулярніший у світі двигун, на якому зроблено 39 % сайтів в інтернеті. Це проста, зрозуміла, доступна та універсальна система з величезною кількістю фанатів, які постійно її доопрацьовують і готові розповісти початківцям як користуватися Wordpress.

 

Якщо ви хочете зробити блог або портфоліо, створити новинний (як у New York Times) або тематичний сайт для музичної групи або афіші театру, а може просто сайт-візитку з основною інформацією про себе або компанію — вам може підійти Wordpress.

5 особливостей сайту на Wordpress
Висновок

Особисті блоги та портфоліо, сайти візитки та афіші, новинні та вузькотематичні портали — усе це можна дуже круто зробити на Wordpress. Для реалізації складніших проєктів краще вибирати інші CMS, що створені з урахуванням особливостей бізнес-логіки. Наприклад, для інтернет-магазинів — це Magento, а для корпоративних сайтів — Drupal. Для стартапів і вебдодатків із нестандартними функціями краще підходять різні фреймворки, гнучкість яких дозволяє створювати унікальні проєкти будь-якої складності. Wordpress — простий інструмент для простих сайтів, які просто роблять свою роботу: розповідають світу про вас.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.