Technologies

SMS

SMS розсилка — зручний спосіб повідомити клієнтам інформацію про статус замовлення, нагадати їм про важливу подію, розповісти про вигідні пропозиції й навіть отримати зворотний зв'язок. Якщо ваш сайт або додаток продає будь-які товари або послуги, вам точно потрібно налаштувати кілька смс розсилок. Як мінімум, потрібні транзакційні повідомлення, які розсилаються автоматично, супроводжуючи кожен крок співпраці. По-друге, розсилка sms повідомлень — класичний маркетинговий інструмент, ефективність якого не знижується попри безліч інших каналів зв’язку.

5 причин налаштувати СМС розсилку
01
01
Піклування про клієнтів

Основне, що зобов’язана робити розсилка через sms, повідомляти про статус замовлення. Як мінімум, про те, що запит прийнятий в обробку й зараз передзвонить оператор. Якщо ви надсилаєте товари поштою, то в смс-підтвердження може бути номер накладної та навіть посилання на трекер, щоби подивитися, де зараз відправлення. Якщо ви надаєте послуги — повідомте дату й час, а також іншу важливу інформацію. Наприклад, якщо це консультація в лікаря: адреса клініки, ім’я фахівця, номер кабінету, що потрібно взяти із собою тощо. Зробити sms розсилку такого типу обов’язково, щоби подбати про клієнтів, а також знизити навантаження на менеджерів, яким доведеться робити менше дзвінків і відповідати на них.

02
02
Персоналізація

SMS розсилка з 1С або спеціалізованим софтом, як ESputnik, MailChimp і інші, може автоматично підтягувати дані з бази та вставляти їх у повідомлення. Так, у вашому повідомленні клієнту буде звернення на ім’я та інша персональна інформація, наприклад, кількість доступних бонусів. Навіть без спеціального сервісу для sms розсилки — api, написаний для вас, може отримувати цю ж інформацію з будь-якої бази даних, якою ви користуєтеся.

03
03
ККД

Сервіси розсилок пропонують гнучкі тарифні плани для великого й малого бізнесу, з урахуванням їх аудиторії та інших чинників. Залежно від обраної платформи, пакета послуг і кількості підписників рекламна розсилка sms може коштувати кілька копійок за одне повідомлення. Водночас його побачить набагато більше людей, ніж e-mail розсилку, яка завжди дорожче. Крім того, транзакційні повідомлення, сценарій відправки та зміст яких визначається один раз, коштують менше, ніж рекламні, і їх ціна не буде відбиватися на бюджеті будь-якого бізнесу.

04
04
Маркетинг

Масове розсилання sms — кращий спосіб нагадати про себе не тільки постійним клієнтам, але також теплим і холодним лідам, і навіть тим, хто цікавився послугами ваших конкурентів. Особливо добре працюють такі розсилки на честь свят чи розпродажу, а також у всіх випадках, коли у вас є дійсно вигідна пропозиція. Крім того, ви можете отримувати звіти від сервісів розсилки та збирати власну статистику для аналітики. Так ви будете знати, хто і як часто читає ваші повідомлення, а також виконує цільову дію, до якої закликала розсилка. Ця інформація допоможе поліпшити маркетингову стратегію загалом, і взаємодію з клієнтом за смс, зокрема.

05
05
Захист особистих даних

SMS розсилка клієнтам потрібна не тільки для сповіщень і реклами, але також для підтвердження їх особи. Двофакторна аутентифікація, коли крім логіна й пароля, потрібно ввести ще й код із повідомлення, значно підвищує безпеку системи. Ця опція потрібна не всім. Наприклад, для інтернет-магазину вона не обов’язкова, особливо, якщо товар можна купити в один клац, не заходячи в особистий кабінет. Для Saas продуктів, що пропонують сервіс, як послугу, навпаки, захист даних виходить на перший план. Телефон, до якого доступ є завжди, навіть якщо немає інтернету — оптимальне рішення у співвідношенні надійності й доступності.

Висновок

SMS розсилка — інструмент для підвищення лояльності клієнтів і підвищення продажів. Це доступне й ефективне рішення, але вимагає вивірених формулювань і ретельної підготовки. Кількість символів у повідомленні обмежена, а без попереднього маркетингового дослідження послуги sms розсилки не принесуть максимального ефекту.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.