Technologies

YOUTUBE

YouTube — популярний відеохостинг, який щомісяця відвідує понад 2 млрд користувачів. Це вдалий майданчик для розміщення реклами, оскільки основна частина аудиторії — активні платоспроможні користувачі. Основні формати реклами на Ютуб — відео та банерна реклама. З їхньою допомогою можна збільшити продажі й підвищити впізнаваність бренду.

Банерна реклама

Банерна реклама — це розміщення банерів, унікальних рекламних повідомлень, з метою залучення відвідувачів на сайт зі встановленою платою за певний період. Банер — статичне зображення або анімація, у разі натискання на нього користувач переходить на сайт рекламодавця.

Що дає банерна реклама в YouTube
  • збільшення продажів;
  • впізнаваність компанії;
  • можливість вивести на ринок новий продукт.
Переваги банерної реклами в YouTube
01
01
Кастомізація оформлення

З огляду на особливості своєї продукції, ви можете самі вирішити, що саме розмістити на банері, а також вибрати між статичною картинкою й анімацією.

02
02
Точний таргетинг

Рекламодавець сам визначає аудиторію, орієнтуючись на тематичні, вікові та інші характеристики, а система показує банер користувачу в потрібний момент.

03
03
Вибірковість

Якщо вас цікавить аудиторія конкретних YouTube-каналів, можна розмістити банери тільки на них. Для цього в блогера повинна бути увімкнута монетизація.

04
04
Геолокація й персоналізація

Банерна реклама буде спливати лише в тих регіонах і під час перегляду тих категорій відео, які вибрав рекламодавець.

05
05
Підвищення впізнаваності компанії

Банерна реклама дає можливість домогтися стійкої асоціації вашого бренду з певною тематикою: товаром або послугою. Згодом користувачі стануть відвідувати ваш сайт у пошуку конкретної продукції або інформації без рекламного нагадування.

Відеореклама в YouTube

Відеореклама — ефективний інструмент залучення клієнтів на YouTube і партнерських сайтах. Її використання дає можливість просунути товар або послугу в інтернеті, створити позитивний імідж компанії, збільшити впізнаваність бренду, підвищити довіру й лояльність потенційних клієнтів. Залежно від формату, відеореклама може бути з можливістю пропуску або без неї, зображатися в результатах пошуку, списку схожих відео на YouTube або на головній сторінці мобільної версії.

Що дає відеореклама в YouTube
  • залучення потенційних клієнтів;
  • збільшення прибутку;
  • підвищення впізнаваності бренду;
  • збільшення трафіку на сайт;
  • максимальне охоплення аудиторії;
  • залучення інтересу до компанії і її продукції;
  • висока залученість і клікабельність.
Основні формати відеореклами в YouTube
TrueView In-Stream

Це відеоролики різної довжини, які оплачуються за кількість переглядів або за тисячу показів. Performance-завдання насамперед вирішують такі кампанії, як TrueView for Action і TrueView for Shopping. Їхнє налаштування дає можливість вказати конкретну мету реклами, що запускається на сайті. Серед переваг формату наявність додаткових кнопок і закликів до дії у відео.

Bumper Ads

Такий ролик триває 6 секунд і не допускає можливості пропуску. Часто відеорекламу вставляють до або після TrueView як тизер.

Video Discovery

Це клікабельний банер, який система показує у відповідь на запит, а також пропонує як схоже відео. Найефективніше використовувати таку відеорекламу для розкрутки свого YouTube-каналу. Ролик, що продає, може спливати за високочастотними запитами.

Як зняти відеоролик, що продає

Формула створення відео, що продають — AIDA (Attention — Interest — Desire — Action). За перші три хвилини показу відео має встигнути привернути до себе увагу. Домогтися цього можна за допомогою незвичайної подачі, яскравості картинки, провокаційних питань, абсурдних тверджень. На наступному етапі потрібно зацікавити користувача, запропонувавши йому величезну вигоду, використавши прийом почуття втрати, заінтригувавши. Потім слідує донесення основного оферу: рекламодавцю треба буде пояснити потенційному покупцеві, чому товар чи послуга потрібні йому прямо зараз, і чому краще звернутися саме до нього. Завершення ролика — мотивація до цільової дії: клацніть на кнопку, перейдіть на сайт тощо. Заклик до дії відчутно впливає на конверсію, тому нехтувати ним не можна.

 

Особливу увагу привертають вірусні відео, які спекулюють на емоціях споживачів. Для досягнення бажаної мети таким роликам надають провокаційний характер. Це дає можливість отримати швидкий відгук потенційних клієнтів і бажання поділитися відео з іншими користувачами.

Висновок

YouTube — одна з найпопулярніших на сьогодні майданчиків в інтернеті. Розміщення тут реклами — надійний спосіб привернути потенційних клієнтів, збільшити продажі й підвищити впізнаваність компанії. Банерна і відеореклама — дієві інструменти маркетингу, які виведуть бізнес на новий рівень. Довірте це завдання нам, щоб отримати результат у короткі терміни за прийнятною ціною.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.