Technologies

WHATSAPP

WhatsApp бізнес розсилка — хороший і зручний спосіб підтримувати комунікацію з клієнтами в найпопулярнішому у світі месенджері. Активна аудиторія програми — 2 млрд користувачів і він входить у найкращі 3 в кожній країні, зокрема, в Україні.

 

Особливість взаємодії з клієнтами через менеджер у тому, як працює розсилка в WhatsApp. Вам потрібно буде завести окремий бізнес-акаунт, підтвердити його й дотримуватися регламенту, якщо не хочете, щоби вас забанили за порушення правил платформи. Розсилка за номерами whatsapp доступна тільки тим, хто погодитися приймати від вас повідомлення, але незмінно ефективна в будь-якому регіоні світу, для бізнесу будь-якої величини.

4 причини запустити WhatsApp-розсилку для вашого бізнесу
01

Ефективна взаємодія. Ненав’язливе спілкування з клієнтами в месенджерах завжди зручніше, ніж зв’язок через інші канали (якщо тільки користувач сам їх не вибрав). WhatsApp створений для спілкування, а тому обговорюйте деталі замовлення, відповідайте на питання, розповідайте новини та інформуйте про акції. Ваша розсилка в whatsapp може містити картинки, емодзі й навіть короткі відео, і водночас коштувати дешевше e-mail маркетингу та смс-повідомлень. Месенджер дає змогу відправляти комерційні повідомлення тільки з окремих верифікованих акаунтів, що, з одного боку, складніше, а, з іншого, підвищує довіру до бренду. Масова розсилка whatsapp, як і відправлення персональних інформаційних повідомлень, можлива тільки, якщо на неї дали чітку згоду, а тому кожен клієнт месенджера вже гарячий лід.

02

Автоматизація. Бот-розсилка whatsapp — не спам, а налагоджена стратегія взаємодії. Якщо в клієнта немає питань, крім стандартних, на які зможе відповісти бот, йому не потрібно буде витрачати свій час і час оператора. Молода аудиторія не любить дзвонити й холодніше реагує на смс і електронну пошту, ніж на коротке повідомлення в месенджері. До того ж, штучний інтелект завжди ввічливий і може бути налаштований на спілкування, відповідно до філософією вашого бренду, що створює потрібний настрій. Автоматична розсилка whatsapp — це не тільки про ботів, а також про налаштування персоналізованих повідомлень. Наприклад, привітань із днем народження, нагадувань про бонуси та інше, куди можна підтягнути з бази ім’я та іншу інформацію про клієнта.

03

Статистика. WhatsApp належить Facebook Inc., а значить, можна не сумніватися, що вам буде доступна найповніша інформація про своїх клієнтів. Месенджер, у якому навіть немає вбудованих інструментів для запуску класичної реклами, дуже строго стежить за тим, щоби його користувачі не піддавалися атакам спамерів. Але якщо людина погодилась дати вам номер і отримувати повідомлення, ви будете знати все про те як, коли та звідки він прочитав меседж. Хоча ви не зможете дізнатися чи вчинив клієнт цільову дію, всю решту статистику буде легко завантажити в будь-яку систему маркетингової аналітики, яку ви використовуєте.

04

Допоміжні програми. Налаштування повідомлень і сама розсилка в групи whatsapp — тим складніше, чим більше у вас клієнтів, але бізнес-акаунти можуть приєднати сторонній софт для цих цілей. Деякі з них допомагають тільки масово відправляти повідомлення, не порушуючи правила платформи (не більше ніж 15 повідомлень за хвилину), а інші, як, наприклад, WhatsSender можуть ще й допомогти засканувати базу клієнтів і знайти користувачів месенджера.

Висновок

Розсилка в WhatsApp за своєю базою — сучасний і зручний, для користувачів месенджера і для ваших співробітників, спосіб взаємодії. Він підвищує лояльність замовників до компанії та збільшує повторні продажі. WhatsApp розсилка підходить усім без винятку В2С компаніям і добре показує себе, незалежно від регіону. Дізнайтеся у своїх клієнтів чи використовують вони цей месенджер, і якщо так — не втрачайте шанс стати до них ближче.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.