Technologies

ADJUST

Adjust — маркетингова платформа для мобільних додатків. Сервіс збирає статистику, допомагає автоматизувати рекламні кампанії і забезпечувати кібербезпеку, в тому числі запобігаючи шахрайству. Adjust — німецька компанія, продукт якої використовують відомі в Україні додаткі Viber і Joom, а також N26, Monzo і інші європейські банки. Аджаст — офіційний партнер Гугл, Фейсбук, Епл, Твіттер, Юніті і багатьох інших корпорацій.

 

У Adjust є окремі продукти для атрибуції, аналітики, конструювання аудиторії, автоматизації та захисту. Ви можете використовувати тільки ті з них, що потрібні вашому бізнесу. Також можна вибрати комплексні рішення для ігор, фінансових додатків, e-commerce, сервісів бронювання для подорожей.

Як працює Adjust

Adjust — сервіс за підпискою. Щоб почати ним користуватися, потрібно зареєструватися та вибрати тарифний план. Всього їх три і у кожного немає фіксованої ціни — ви вибираєте ті продукти і в тому обсязі, які потрібні вашому продукту. У кожному з них є безкоштовні послуги — відстеження кліків по рекламі і шляхів користувачів в додатку. Після реєстрації у вас з'явиться доступ в особистий кабінет, де можна буде централізовано керувати рекламними кампаніями. Познайомиться з усіма можливостями Adjust можна надіславши запит на безкоштовне демо.

4 переваги Adjust для вашого бізнесу
01
01
Проста атрибуція і інтеграція

Інструменти мобільної атрибуції прив'язують користувача до реклами, з якою він взаємодіє в додатках, браузерах і OTT-платформах. Так ви зрозумієте, що саме привело його до вас. Adjust — партнер Facebook, Google, Snap і Twitter, а також ще понад 200 платформ. Це означає, що вам не потрібно буде витрачати час на інтеграцію з ними за допомогою окремих SDK — все вже готово. Можна не тільки отримувати дані з цих майданчиків, а й відправляти назад для запуску цільових рекламних кампаній. Конструктор аудиторій, автоматичний інструмент для ретаргетінга, зробить цю задачу ще простіше.

02
02
Детальна персоналізована аналітика

Залучення користувачів — тільки частина маркетингової стратегії, з реалізацією якої допоможе Adjust. Утримати їх і зробити постійними можна, якщо краще зрозуміти кожного і для цього у сервісу є потужні інструменти аналітики. Adjust не обмежує своїх користувачів в кількості подій, які можна відстежувати. Ви дізнаєтеся що, як і коли вони замовляють, як часто використовують будь-яку функцію, і головне, як все це відбивається на ефективності реклами і вашому прибутку. Ви можете сегментувати аудиторію по будь-яким кастомними показниками і збирати в когорти для аналізу. В панелі управління Adjust є всі базові вбудовані інструменти для оцінки маркетингових кампаній LTV, ROI, KPI і т.д. Плюс, ви можете створити свої власні метрики. Всі зібрані дані будуть синхронізуватися в реальному часі на серверах Аджаст, а також автоматично збережуться в необробленому вигляді в вашій хмарі.

03
03
Кастомна автоматизація

Спрощувати створення і оптимізацію рекламних кампаній — основна функція таких маркетингових сервісів як Adjust, але він може набагато більше конкурентів. З Аджаст ви отримуєте зручне централізоване управління всіма кампаніями з безліччю вбудованих параметрів функцій автоматизації. Встановлюйте гнучкі кастомні правила для ставок і бюджету, а сервіс буде стежити за їх виконанням, залишаючи вам час на творчість.

04
04
Максимальна безпека

Захист від шахрайства — частина сервісу якої Adjust пишаються найбільше. Fraud Prevention Suite — не тільки знаходить загрози шахрайства з рекламою, а й автоматично запобігає йому. Adjust пропонують вам не просто платити їм набагато менше, ніж ви могли б втратити на шахраїв, але і економити рекламні бюджети, які могли б піти на залучення спамерських пошукових роботів. Плюс, так ви отримуєте реальні дані для аналітики і захищаєте свою репутацію. Adjust вміє визначати емульовані джерела трафіку, підміну SDK, ферми і спамерів, але головне — пропонує патентовані рішення на основі ШІ, яке вміє знаходити навіть найбільш технічно досконалих спамерських пошукових роботів. Ваші дані і дані ваших користувачів будуть захищені настільки надійно, наскільки це зараз можливо.

Висновок

Adjust — потужна маркетингова платформа для мобільних додатків. Вона підходить для будь-яких проектів, від в2с e-commerce, до фінансових організацій та ігор. З Adjust ви можете обробляти величезні обсяги даних, щоб дізнатися про своїх користувачів все, що потрібно для докладної аналітики. Ви почнете запускати дійсно ефективні і автоматизовані рекламні кампанії на різних каналах, з окупністю, в кілька разів більшою, ніж до інтеграції. Плюс у вас буде найдосконаліший у світі захист від шахрайства на основі штучного інтелекту.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.