Technologies

SEMRUSH

Semrush — маркетингова платформа для комплексного просування сайту. У ньому зібрані інструменти для аналітики сайту і його конкурентів, пошукової оптимізації, контент-маркетингу й реклами в соціальних мережах. Семраш — один із найпопулярніших продуктів у своїй галузі, що підтверджує більше ніж 10 міжнародних нагород. Ним користується не менше 7 мільйонів маркетологів, у тому числі співробітники 45 % компаній зі списку Fortune 500.

Що таке Semrush і як його використовувати

Semrush — багатофункціональний софт, яким можна замінити багато не менш хороших, але вузько спрямованих, продуктів. Водночас платформу можуть використовувати не тільки представники великих компаній, але також штатні маркетологи, які просувають малий бізнес і навіть фрилансери. Семраш — Saas (сервіс як послуга), і для того, щоби почати ним користуватися потрібно зареєструватися та сплатити передплату, після того, як оціните можливості в тестовому режимі. Ви можете вибрати зручний тариф, найбазовіший, із яких коштує $ 120 на місяць. Навіть у ньому вам буде доступно більше ніж 40 інструментів для SEO, PPC і SMM, а також докладні звіти про конкурентів. Розширені підписки дають можливість інтеграції з Google Data Studio і за API c іншими сервісами, а також спільну віддалену роботу.

5 функцій Semrush для вашого бізнесу
Seo

Semrush — відмінний інструмент для пошуку ключових слів. Алгоритми сервісу можуть аналізувати бази, що складаються з мільярдів запитів, зокрема, для різних країн і міст. Ви дізнаєтеся цінність ключових слів і їхню конкурентність, а також побачите, які з них залучають органічний трафік до конкурентів, і зможете їх порівняти. Семраш може одночасно аналізувати до 1000 слів і відстежувати динаміку зміни їхньої цінності. Окрема категорія інструментів для оптимізації — функції управління посиланнями. Ви зможете оцінювати безліч даних, що характеризують вашу кількість посилань, а також спостерігати за цим показником у конкурентів. Запускати інформаційні кампанії для автоматичної побудови посилань і відстежувати всі зміни в них і ключах зручно зразу в панелі управління. Уся інформація представлена максимально наочно, щоби ви могли швидко приймати рішення, змінюючи стратегію й досягаючи результатів.

Аудит

Перший етап просування будь-якого сайту — аналітика його поточного стану і виправлення помилок. На додачу до всіх можливостей Семраш, ви отримуєте потужне рішення для автоматичного аудиту. Воно перевіряє сайт за 130 різним чинникам, знаходить вузькі місця й дає рекомендації з їхнього покращення. З цими даними аналітикам буде в сотню разів простіше скласти стратегію вдосконалення вашого сайту. Система аудиту перевіряє не тільки технічні моменти, але також контент і seo, а головне все кампанії, які ви запустите, як SMM, так і PPC.

Контент

Semrush допомагає сео-фахівцям і маркетологам розробляти більш прибуткові стратегії наповнення контентом. Він підкаже, чим цікавиться ваша аудиторія — що писати в текстовому блозі або розповідати та показувати на відео на сайті, а також, де ще можна розмістити свій контент. ТЗ можна помістити в «Маркетинговий календар» і відстежувати, як просувається робота копірайтерів, дизайнерів, контент-менеджерів та інших співробітників, задіяних у наповненні. Семраш також може аналізувати якість текстів, даючи поради щодо їхнього поліпшення, але ця функція добре працює тільки з англомовним контентом. Як і з усіма іншими функціями, ви можете збирати статистику не тільки про свій сайт, але і про конкурентів.

Реклама і SMM

Семраш не просто знайде для вас кращі ключові слова, у тому числі з довгим хвостом, але й допоможе ефективно використовувати їх у рекламі. Вбудовані інструменти аналітики підкажуть, що краще використовувати для кампаній, у тому числі кожної групи оголошень, і підберуть оптимальну ціну за клац. У Semrush є розділ для планування публікацій у соціальних мережах, запуску реклами та відстеження їхньої ефективності.

API для кастомізації

Semrush може органічно вписатися в екосистему софта, використовуваного у вашій компанії. Особистий кабінет на сайті Семраш дуже зручний і наочний, але за допомогою API ви можете переглядати статистику яку збирає сервіс, як і де вам зручно. Інтеграція дає змогу обробляти тільки ті дані, які вам потрібні, та економити час співробітників. Semrush дуже просто об’єднати з популярними CMS Magento, Shopify і Drupal, але навіть якщо ви використовуєте будь-яку іншу платформу, інструменти розробника допоможуть приєднати її.

Висновок

Semrush — одна з найпопулярніших у світі маркетингових платформ, яка допомагає дізнатися все про конкурентів і стати краще. Інформація про лідерів напрямку дуже важлива для складання стратегії сео-просування. Так ви будете точно знати, що подобається користувачам і пошуковим роботам, і зможете створювати відповідний контент, який принесе популярність. Семраш допоможе не тільки на етапі підготовки, а й під час запуску маркетингових кампаній будь-якої спрямованості, а також збирає і структурує статистику для аналітики та постійного вдосконалення.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.