Technologies

DATASTUDIO

Data Studio — сервіс Google для всебічної аналітики рекламних кампаній і наочної візуалізації їхніх результатів у вигляді графіків. Це найпростіший та універсальний інструмент для збору та обробки звітності з Google Ads та Google Analytics, які підключаються однією кнопкою, а також інших програм Google.

 

Дата Студіо — безплатний софт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що вміє генерувати гарні звіти, що відбивають зміни в реальному часі. Щоб аналізувати та візуалізувати не тільки маркетингові інструменти, а буквально будь-які дані з різних CRM, баз даних і навіть сигнали від датчиків, у Google є окремий платний сервіс Power BI. Для цих же цілей підходить OWOX BI та набори інструментів від інших розробників.

Google Data Studio: як це працює

Щоби почати працювати з data studio google досить увійти в цей сервіс зі свого акаунту. Далі потрібно приєднати джерела даних і можна починати створення звіту. У найпростіших випадках можна навіть не витрачати час на розробку власного графічного представлення і просто використовувати один із багатьох шаблонів. Щоби зробити звіт персоналізованим — розгортайте порожню робочу область і завантажуйте туди діаграми потрібного виду з десятка доступних варіантів, а потім налаштовуйте додаткові елементи. У data studio можна задати діапазон дат, фільтри за різними параметрами, наприклад, кампаніям, містах, оголошеннях тощо. Дружелюбність сервісу до нових користувачів підтверджує також великий розділ із навчальними матеріалами.

Функції Google Data Studio для вашого бізнесу
01
Проста інтеграція

У Дата Студіо є конектори для майже всіх систем Google від Ads і Analytics до YouTube Analytic, а головне BigQuery. Якщо вивантажувати всі дані саме в це сховище й там обробляти — працювати з Data Studio, як з інструментом для візуалізації буде ще простіше. Рутинної роботи з організації вивантаження стане менше, а помилок, які іноді з’являються при прямому імпорті з Google Analytics, не виникне. Крім того, у цьому випадку у вас не буде обмеження з об’єднання даних максимум із 4 джерел.

02
Потужна візуалізація

Одна з причин популярності Google Data Studio — можливість створювати дійсно інформативні та красиві звіти. Ви можете налаштовувати вигляд усіх візуальних елементів як вам хочеться, зокрема в корпоративному стилі, вставляти фігури, текст, зображення і відео. Сам звіт може бути багатосторінковим і настільки докладним, наскільки вам потрібно. Для візуалізації різних зв’язків можна використовувати більше ніж 10 видів діаграм, а також деревовидні карти, лічильники метрик і багато іншого.

03
Персоналізовані показники

Обчислювані поля Дата Студіо дозволяють створювати власні метрики. Ви можете написати будь-яку формулу, що використовує дані з джерел, і потім застосувати її у своєму звіті. У тому числі в графіках і діаграмах, пов’язуючи з іншими показниками.

04
Колективний доступ

Маркетологи можуть не просто ділитися готовими звітами з колегами, керівництвом та інвесторами, але також відкривати їм доступ для редагування. Робити це можна в будь-якому браузері, зокрема, зі смартфона або планшета, правда сервіс не оптимізований під деякі пристрої. Такий доступ до звітів зручний для спільної дистанційної роботи та оперативного прийняття рішень.

Google Data Studio для e-commerce і retail

Google Data Studio — простий, зрозумілий та безплатний інструмент для створення звітів. Він добре підходить для візуалізації результатів маркетингових стратегій та рекламних кампаній, але також може використовуватися для інших цілей бізнесу. У Дата Студіо відмінний візуальний редактор, з яким приємно працювати та заощаджувати за такої умови час. Data Studio легше інших сервісів інтегрується з продуктами Google, вміє відбивати зміни показників у реальному часі та дозволяє організувати ефективну колективну дистанційну роботу над звітами.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.