Technologies

APPSFLYER

AppsFlyer — сервіс для збору й аналітики даних про користувачів сайтів і додатків. Це маркетингова програма для атрибуції — відстеження шляху користувача на всіх платформах, каналах і пристроях.

 

AppsFlyer — один із найпопулярніших сервісів у своєму сегменті. Його використовують великі торгові мережі, як Walmart, і кабельні телеканали, як HBO, щоби краще зрозуміти свою, досить широку, аудиторію. Facebook, Google, Apple Search Ads і ще 6 тисяч менш відомих партнерів AppsFlyer, гарантують вам можливість легко збирати точні й докладні дані про своїх клієнтів з усіх цих майданчиків.

Як працює AppsFlyer

AppsFlyer — сервіс як послуга. Щоби почати ним користуватися, потрібно зареєструватися на сайті та встановити у свій додаток або сайт SDK (готовий код), який буде відповідати за обробку даних. У сервісу є кілька тарифних планів, у тому числі безплатний, з непоганим набором функцій для того, щоби запустити рекламу на всіх каналах. Для стартапів і малого бізнесу є версія з розширеною аналітикою й підтримкою, яка розповість, як працювати з appsflyer, а для великих компаній сервіс спланує індивідуальні тарифи, залежно від сфери їхньої діяльності. Ви можете запитати найповнішу демо-версію й подивитися, на що здатний AppsFlyer, до того, як підписуватися.

5 причин вибрати AppsFlyer для свого проєкту
01
01
Цілісна й докладна атрибуція

Знаходити шляхи користувачів — головне завдання Епсфлаер. «People-Based» атрибуція об’єднує в одному місці все джерела, які привели одного користувача. Тепер ви будете отримувати статистику не тільки за каналами, але й за людьми. Наприклад, якщо людина спочатку побачила рекламу Google Ads, потім підписався на ваш Фейсбук, а перед покупкою в самому магазині ввів запит у рядку пошуку — ви дізнаєтеся про це. Без такої атрибуції залучення клієнта зарахували б як заслуга органіки або 4 різних людей, що дуже спотворює реальну ефективність каналів. Моніторинг атрибуції також важливий для маркетингових кампаній, які націлені на постійних користувачів — тих, хто читає ваш блог, підписаний на соціальні мережі, e-mail розсилку тощо.

02
02
Перевірені інструменти для залучення

AppsFlyer допоможе вам не тільки оцінити ефективність реклами в найширшому сенсі, але також створювати й налаштовувати її. Для цього сервіс пропонує вам свою фірмову технологію діплінков. Глибокі посилання, які приведуть клієнта у ваш додаток, можна розміщувати в електронних листах, соціальних мережах, відправляти в смс і пуш-повідомленнях. Крім того, їх можна буде сегментувати в одному місці, щоби, наприклад, перенаправляти користувачів Android і iOS в різні магазини додатків або соціальні мережі, а тих, хто зайшов із ПК на цільову сторінку сайту, і багато іншого, залежно від ваших цілей.

03
03
Аналітика та звіти

AppsFlyer допомагає маркетологам аналізувати сегментовані дані, що змінюються з плином часу. Вбудовані фільтри спрощують когортний аналіз за групами користувачів із будь-якими атрибутами. Інструменти для візуалізації інформації за допомогою таблиць і графіків дозволяють поглянути на дані з різних сторін. У вас буде особистий кабінет із безліччю базових і незвичайних функцій для побудови найрізноманітніших звітів. Кількість показів, клаців, установок додатка, конверсії різних рекламних кампаній (в різний час, у різних містах і країнах, у певного сегмента ЦА), а також будь-які інші кастомні метрики можна з’єднувати в одній діаграмі й бачити картину повністю. Усе це допоможе внести своєчасні зміни в маркетингову стратегію й отримати хороші показники утримання — кількості користувачів, які стали постійними.

04
04
Управління аудиторією й синхронізація

У AppsFlyer є можливість проводити А / В тестування — показувати різним сегментам користувачів різні версії сайту або програми, щоб оцінити їхню реакцію на зміни. У вас буде вся необхідна інформація для точного таргетингу, а головне — екосистема, у якій можна її використовувати. AppsFlyer — популярний і схвалений Facebook, Google і не тільки. Отримувати дані про ваших покупців із цих джерел і відправляти їх назад для настройки реклами буде набагато простіше, ніж при використанні менш відомих сервісів.

05
05
Безпека

AppsFlyer відмінно справляється з виявленням аномальної поведінки користувачів, яке насправді може бути шахрайськими діями. Сервіс допоможе зрозуміти, чи не використовують ваш сайт або додаток боти, або немає інших проблем із безпекою, щоби ви могли оперативно їх виправити.

Висновок

AppsFlyer — сервіс для атрибуції, за допомогою якого можна дізнатися шлях клієнта до вашого сайту або додатку, а також продовжувати стежити за тим, яка реклама й на якому майданчику його приваблює більше. За допомогою даних, які збирає AppsFlyer, і потужних інструментів аналітики можна відстежувати статистику й ефективність рекламних кампаній у всіх каналах, як за загальними, так і за конкретними показниками. Це робить використання сервісу корисним для маркетологів і аналітиків, які вважають за краще управляти кампаніями вручну, а не автоматизувати все до дрібниць, як, наприклад у сервісі-конкуренті Adjust, і тримати все під особистим контролем.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.