Technologies

SERPSTAT

Serpstat — seo-сервіс для підбору ключових слів і аналізу конкурентів. Серпстат допомагає фахівцям пошукового маркетингу зібрати семантику для контенту й тегів, ключові фрази для PPC-реклами, а також стежити за зміною видимості сайту.

 

Серпстат — українська компанія, сервісом якої користується майже кожен seo-фахівець не тільки в нашій країні, але й  у декількох найближчих, а також багато в Європі та за її межами. У Serpstat доброзичливий інтерфейс і декілька доступних тарифних планів для компаній різної величини, серед яких є навіть безплатний. Його можливостей достатньо для розкрутки власного блогу, корпоративного сайту й навіть невеликого інтернет-магазину.

6 причин використовувати Serpstat для аналітики та просування сайту
Serpstat для e-commerce і retail

Усі хороші seo-фахівці, а також маркетологи, копірайтери та аналітики знають, як користуватися Serpstat. Це стандарт галузі для пошукового маркетингу. З ним ви зможете створювати успішні стратегії просування, наповнювати сайт контентом, генеруючим трафік, аналізувати посилання й багато іншого. Ви побачите, які сторінки привертають трафік, а які ні, і зможете стежити за динамікою. Серпстат наочно покаже, чому лідери галузі займають верхні місця у видачі та які інструменти використовують ваші конкуренти, щоби піднятися в топ. Користуючись даними сервісу ви зможете розробляти маркетингові програми, оптимізувати сайт і отримувати все більше схвалення від пошукових роботів і відвідувачів.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.