Technologies

ROISTAT

Roistat — система наскрізної бізнес-аналітики. Сервіс збирає дані з рекламних майданчиків, CRM і сайту для складання багаторівневих звітів, які допомагають приймати зважені рішення не тільки за маркетинговими стратегіями, а й за багатьма іншими напрямами, аж до управління персоналом.

 

«Роістат» — російська компанія, яка використовує у своїй системі не дані Google Analytics, а фірмові лічильники наскрізної аналітики. Roistat орієнтований на користувача продукт, що дає змогу контролювати більше ніж 60 важливих для бізнесу показників, і складати докладні та наочні звіти, що змінюються в реальному часі.

Інструменти аналітики Roistat для бізнесу
Маркетингова аналітика для e-commerce і retail з Roistat

Roistat допоможе маркетологам і аналітикам побачити все точки дотику клієнта з продуктом, навіть якщо він зробив покупку оффлайн. Інструменти Roistat значно економлять час не тільки маркетологам, яким тепер не доведеться витрачати більшу частину робочого дня на складання звітів (вистачить пару хвилин, навіть для найскладніших), але також аналітиків, керівника відділу продажів і власника бізнесу.

Роістат автоматизує роботу контекстної реклами та не дасть витратити бюджет на кампанію, яка принесе багато клаців, але мало заявок. Він же автоматично формує відповідну для вашого бізнесу воронку продажів і показує додаткову інформацію про поведінку покупців, їх інтереси і навпаки слабкі точки. У всіх, хто приймає рішення, буде постійний доступ до актуальних звітів про прибутковість реклами та інших коефіцієнтах, причому не тільки в десктопній версії системи, але також у мобільній і навіть у смс і email-розсилках. У результаті ви зможете будувати більш прогнозовані та прибуткові маркетингові стратегії, а також оперативно відключати неефективні рекламні канали, скорочуючи бюджет у середньому на 30 % без зниження кількості заявок.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.