Technologies

LINKEDIN

LinkedIn — соціальна мережа для встановлення ділових зв’язків, де можна запустити успішну рекламну кампанію у b2b сегменті. З її допомогою ви можете залучити ліди й кандидатів на вакансії, а також підвищити популярність бренду. Реклама в linkedin дуже популярна в ЄС, США, Канаді та Австралії, де немає інших схожих майданчиків. Якщо ви ведете бізнес в одному з цих регіонів, вам обов’язково варто оцінити його переваги, як місця для розміщення реклами, але для українських компаній це також може бути вигідно, залежно від вашої цільової аудиторії.

4 причини запустити рекламу в Linkedin
01
01
Цілі та формати

Завданням кампанії на LinkedIn може бути, як підвищення обізнаності про бренд, так і захоплення відвідувачів вашого сайту або їхньої залученості, а також ви можете залучати ліди і кандидатів на вакансію. Рекламне оголошення може виглядати, як картинка, карусель із зображеннями, відео, повідомлення або текст, а ще, як класична таргетована реклама. Причому останні два доступні тільки в десктопному додатку. Про те, як оформити кожен із них і для кого вони краще підходять, написано у відповідних розділах кабінету.

02
02
Орієнтування

У linkedin налаштування реклами може бути настільки точним, як ні в одній соціальній мережі. Ви можете показувати її тільки тим, хто все життя працював в одній галузі, змінює місце роботи не частіше, ніж раз на три роки, закінчив певний факультет потрібного вишу й дослужився до керівної посади. І це тільки початок — якщо ви добре знаєте свою аудиторію, вам буде не важко налаштувати неймовірно точний, а отже, ефективний таргетинг.

03
03
Ставки й конверсії

Реклама в LinkedIn обійдеться вам від $ 5 за клац або $ 25 за тисячу показів. Це дорого, порівняно з іншими соціальними мережами, але окупається стабільно більшою конверсією, завдяки точному таргетингу.

04
04
Додаткові можливості

LinkedIn Insight — Менеджер тегів для соціальної мережі. Ви можете додати його на свій сайт і він дасть змогу збирати інформацію про його відвідувачів, щоб оптимізувати й автоматизувати рекламні кампанії. Це зручний інструмент, зокрема, для ремаркетингу. Так само в особистому кабінеті LinkedIn ви можете генерувати форми для взаємодії з тими, кого зацікавило ваше оголошення, щоби більше дізнатися про них та їхні реакції на вашу рекламу.

Висновок

Linkedin — соціальна мережа для бізнесу. Якщо ви шукайте співробітників, партнерів і клієнтів, особливо для B2B сегменту — кращого місця для реклами вам не знайти. Якщо у вас міжнародний бізнес, орієнтований на США, Канаду, Австралію і ЄС — реклама в Linkedin гарантовано буде ефективною, зокрема, завдяки не тільки специфіки платформи, але також точному таргетингу й інтелектуальним інструментам для ремаркетингу.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.