Technologies

VIBER

Viber розсилка — альтернатива смс-оповіщення та гарне доповнення до e-mail листів. Її однаково вигідно використовувати для транзакційних повідомлень і реклами.

 

Вайбер — другий за популярністю месенджер серед українців. Активна аудиторія програми лише в нашій країні — понад 20 мільйонів. Ваша viber sms розсилка, за умови правильного налаштування, точно призведе клієнтів.

5 причин запустити Viber-розсилку для вашого бізнесу
01
01
Інформативність

Бізнес розсилки viber — щось середнє між смс та e-mail. На відміну від звичайних повідомлень, у них може бути більше тексту (до 1000 символів), картинка й навіть кнопка з посиланням. Це дає змогу зробити їх більш привабливими, брендованими й інформативними. У ваших авторів, дизайнерів і маркетологів буде більше простору для творчості, а в розсилки — вище конверсійність. Ви можете додавати в текст емодзі, посилання на соціальні мережі та відправляти повідомлення офіційно від імені компанії — з назвою й логотипом, а не як у випадку зі смс (альфа-номером). Важливо: обмеження розсилки в viber забороняє рекламувати алкоголь і тютюнові вироби, а також усі товари й послуги, продаж і купівля, яких незаконна в Україні.

02
02
Тарифікація

У випадку з такою послугою, як Viber розсилка, ціна може залежати від призначення. Транзакційні повідомлення, про те що замовлення прийняте в обробку, послуга зарезервована або товар відправлений, — дешевше, ніж рекламні. Такі розсилки повністю автоматизовані й покупці отримують одне й те саме повідомлення з програмно зміненими значеннями «імені», «номера накладної», «дати» тощо. Кожна рекламна розсилка — частина кампанії. Для неї готується окремий контент, і вибираються одержувачі. Залежно від сервісу, де можна замовити viber розсилку для бізнесу, й обраного тарифного плану, ціна за повідомлення буде відрізнятися, але це завжди дуже невелика сума (менш як 1 гривню), особливо в контексті окупності вкладень.

03
03
Персоналізація

Кожна програма розсилки viber може бути підключена до вашої CMS, CRM і базі даних, щоб отримувати з неї інформацію про клієнтів і замовленнях. Наприклад, ви зможете автоматично вставляти ім’я користувача або кількість його бонусів у рекламний лист, а не тільки всю необхідну інформацію в транзакційні повідомлення. У такий спосіб будь-яка розсилка через viber підвищує лояльність клієнтів і знижує навантаження на менеджерів. Деякі постачальники послуг надають готовий API для популярних CMS, але навіть якщо у вас незвичайна система, ми можемо написати код інтеграції саме для вас.

04
04
Звітність

Зробити розсилку viber, значить отримати дуже детальну статистику про реакцію ваших клієнтів на неї. Сервіси розсилки збирають загальні дані про кількість тих, хто відкрив повідомлення й перейшов за посиланням. Якщо ви інтегрували маркетингову платформу зі своєю базою даних — то зможете дізнатися навіть більше, наприклад, хто саме з ваших клієнтів зробив цільову дію, і відстежити його подальший шлях сайтуом. Отриману інформацію можна використовувати для поліпшення маркетингової стратегії.

05
05
Додаткові можливості

Viber розсилка повідомлень може бути доставлена користувачам у певний час, а також, якщо в користувача немає цього месенджера, автоматично дублюватися в смс. Якщо одержувач був поза мережею в момент відправки розсилки, вона прийде йому, як тільки він знову буде в зоні покриття мобільного інтернету або wi-fi. Ви можете самі встановити термін життя повідомлення, аж до 24 годин. Якщо повідомлення не було доставлено — платити за нього не потрібно.

Висновок

Viber розсилка повідомлень — сучасний і зручний, як для користувача, так і для ваших співробітників, спосіб взаємодії з клієнтами. Він підвищує лояльність замовників до компанії та збільшує продажі. Масова розсилка viber — вигідна інвестиція в маркетинг, окупність якої залежить від якості підготовки до запуску кампаній. Перш ніж починати розсилку, важливо провести комплексне маркетингове дослідження, щоби сегментувати аудиторію, розробити стратегію для кожної групи та створити контент, що буде продавати.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.