Technologies

ESPUTNIK

Esputnik — сервіс для створення омніканальних маркетингових кампаній. Це інструмент для збільшення продажів: створення e-mail, sms і Viber розсилок, а також пуш-повідомлень. Е-супутник вміє збирати інформацію про клієнтів із різних джерел і дає змогу створювати персоналізовані стратегії взаємодії з ними, які підвищують продажі.

Як працює Esputnik

Esputnik — сервіс, як послуга, зі зручними регіональними тарифними планами, серед яких є безплатний. Якщо вам мало 2500 e-mail в місяць, то можна вибрати один із двох варіантів: платити фіксовану ставку за кількість підписників і відправляти їм стільки повідомлень, скільки хочеться, або платити за фактом за кожен лист. Перший крок до початку роботи — реєстрація на сайті. Другий — інтеграція коду сервісу на ваш сайт, CRM або мобільний додаток. Далі, він автоматично почне збирати дані, а ви почнете відправляти розсилку.

 

E Sputnik підходить не тільки для рітейлу будь-якого масштабу, але також для сервісів послуг, наприклад, продажу квитків та бронювання житла. З ним просто автоматизувати воронку продажів і провести покупця від підписки до основної цільової дії.

5 причин вибрати eSputnik для свого проєкту
01
01
Омніканальність

Esputnik підходить для організації спілкування з клієнтом там, де йому зручно. Зараз ви можете налаштовувати ланцюжок з листів на електронну пошту, повідомлень на номер телефону й у Вайбер, а також пуш-повідомлення. Уже скоро до цих каналів додасться WhatsApp і Телеграм і ви зможете значно збільшити охоплення аудиторії.

02
02
Простий редактор

З Esputnik вашим маркетологам і копірайтерам більше не потрібна допомога верстальника для створення шаблонів листів. Drag-n-drop редактор дозволяє збирати макет із готових блоків, налаштовуючи їх зовнішній вигляд відповідно до айдентики вашої компанії й завдань реклами. Для створення листа є не тільки блоки з картинками й текстом, але також кнопки, відео, іконки-посилання на соціальні мережі й багато іншого. Картки товарів у листі заповнюються автоматично — потрібно вставити посилання на нього, без необхідності вручну вписувати ціни й назви.

03
03
Автоматична персоналізація

Esputnik добре підходить тим, кому важливо не тільки залучити нових клієнтів, а й утримати постійних. Сервіс «запам’ятає», які товари переглядали покупці і збере їх або схожі для вашої розсилки. Залишається тільки створити текст і оформлення для «кинутого кошика» або персональних рекомендацій. Ви можете налаштувати будь-які інші тригери, які роблять розсилку більш персоналізованою — привітання з днем народження користувача, добірку товарів до тих, хто він уже купував раніше тощо. Такі листи, за статистикою, відкривають на 35 % частіше, а відсоток конверсії в них ще вище. Так само ви можете створювати цілі ланцюжки листів, які будуть відправлятися за сценарієм, залежно від того що користувач зробив чи ні.

04
04
4 рівні сегментації

Розбивати користувачів на групи однаково корисно як для того, щоби створювати релевантний для них контент, так і для поглибленої аналітики. ESputnik спочатку сегментує підписників за віком, статтю, місцем проживання та іншими даними внесеним у форму підписки, а далі починає використовувати додаткову інформацію. Її можна отримати з розсилки, наприклад, дізнатися, які листи частіше відкриває користувач — тригерні, новинні або акції. Друге джерело — CRM. З бази даних можна дізнатися про повну загальний середній чек, перевагах у товарах, частоті покупок. Так само eSputnik відстежує поведінку гостя на сайті — що він дивиться, з якого пристрою і як використовує фільтри. Усе це можна використовувати для підвищення ефективності маркетингових кампаній.

05
05
Аналітика

ESputnik збирає й показує статистику в реальному часі, що дозволяє моніторити актуальні показники та швидко приймати рішення. Набір аналітики стандартний, але достатній для оцінки ефективності кампаній — усе звіти, від RFM-аналізу до когортного, графіки динаміки й карта клаців, формуються автоматично й доступні в особистому кабінеті.

Висновок

ESputnik — один із найпростіших і зручних сервісів для настройки маркетингових кампаній на основі розсилок. Тут немає нічого зайвого і є все для того, щоби поліпшити ваше розуміння аудиторії й утримати її. В еСпутнік трохи готових інтеграцій з CRM, CMS та соціальними мережами, але їх завжди можна написати саме для вашого проєкту. Маркетологи вміють працювати з цим сервісом, а його підтримка допоможе вам російською та українською мовами, якщо виникнуть будь-які проблеми. ESputnik допоможе вам краще пізнати свою аудиторію й задіяти максимум каналів для взаємодії з нею, скоротивши рекламні бюджети й підвищивши ефективність кампаній.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.