Technologies

OWOX

OWOX — набір інструментів для маркетингової аналітики e-commerce. C Овокс можна збирати дані реклами та аналітики з різних онлайн і офлайн джерел, будувати на їх основі моделі атрибуції й складати об'єднані звіти.

 

OWOX — українська компанія, продуктами якої користуються в 130 країнах світу. OWOX BI — три BI (Business Intelligence) SaaS сервісу, доступних за передплатою. BI Smart Data, BI Attribution і BI Pipeline разом складають потужний і гнучкий інструмент для збору, зберігання й аналізу даних про різні аспекти діяльності компанії, на основі яких можна приймати якісні рішення для розвитку бізнесу.

3 інструмента OWOX BI
OWOX BI Pipeline для збору даних 1 / 3

З Овокс вся інформація про поведінку користувачів і рекламних кампаній з різних джерел буде зібрана в одному місці. Ви зможете легко увімкнути до свого Google BigQuery дані про витрати на рекламні кампанії Google Analytics, а також Facebook Ads і Яндекс.Директ, щоб наочно порівняти їх ефективність. Одночасно з цим Pipeline буде збирати інформацію про поведінку користувачів на сайті, виділяючи хіти й сесії. Додатково можна увімкнути збір PII-персональних даних відвідувачів, інформації з систем коллтрекінга, поштових сервісів, CRM і інструментів аналітики додатків, як AppsFlyer.

OWOX BI для атрибуції 2 / 3

Другий етап аналітики — створення моделі атрибуції для воронки продажів. OWOX BI Attribution використовує машинне навчання, відстежуючи шлях до конверсії на основі всіх отриманих даних, в тому числі кастомних подій, з онлайн і офлайн джерел.

OWOX BI Smart Data для звітів 3 / 3

Отримати потрібну інформацію від сервісу можна просто ввівши запит природною мовою або використовувати інтуїтивно зрозумілий конструктор для побудови складних залежностей. Велика кількість даних з різних джерел допоможе побачити, як для вас працює ROPO-ефект (скільки покупців подивилися товар онлайн, але купили в фізичному магазині), наскільки якісні CPA-кампанії (окупність оплати цільових дій) і багато іншого. Всі звіти можна дивитися всередині OWOX BI, а також вивантажувати в Дата Студіо або Таблиці Google й аналізувати їх віддаленою командою.

Як це працює

Для реєстрації та входу в OWOX BI потрібен тільки акаунт Google. Принцип роботи Овокс не відрізняється від інших систем маркетингової аналітики. Маркетологам потрібно вибрати й увімкнути потрібні джерела даних, видати доступи й об'єднувати їх в групи для створення звітів. Система приязна до нових користувачів і підкаже, як зробити практично кожен крок, але для дійсно якісної роботи з інструментами потрібен досвід. Всі дані можна візуалізувати за допомогою шаблонів або створювати кастомні варіанти відображення з професійними інструментами всередині OWOX BI або інших звичних програм, а потім ділитися результатом, в тому числі, виділяючи віддалений доступ до звіту змінюється в реальному часі.

Важливо: щоб працювати з OWOX BI вам потрібно користуватися Google BigQuery. Це хмарне сховище з обчислювальними потужностями для обробки й аналізу даних.

Чому маркетологи використовують OWOX
Маркетингова аналітика для eCommerce і Retail з OWOX

З OWOX ви зможете дізнатися все про ваших користувачів і оцінити рівень реального прибутку від кожного каналу маркетингу, щоб зробити його ще краще. Якщо зібрати разом інформацію з CRM, реклами, сервісів аналітики для онлайн продажів і офлайн замовлення, можна побачити, наскільки дійсно ефективний кожен канал. Розширена статистика доходів і витрат за джерелами, користувачам і посадковим сторінкам дає простір для аналітики за категоріями товарів і сегментам покупців. Ви можете проводити RFM-оцінку, яка покаже, як часто і як багато витрачають відвідувачі вашого сайту, а також побачите відсоток ROPO-покупок, коли клієнти дивляться на товар онлайн, але купують його в фізичних магазинах, щоб персоналізувати взаємодію з різними групами й підштовхнути їх до повторної купівлі.

OWOX BI збирає дані в реальному часі й у вас завжди буде доступ до актуальної інформації для швидкого реагування на дії користувачів. Система моніторингу відстежує помилки імпорту, повідомляє про них і радить варіанти виправлення, щоб кожен звіт був максимально якісним, а рішення прийняті на його основі — вірними.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.