Technologies

PLAYMARKET

Реклама в Play Market — стабільно ефективний спосіб залучити нових користувачів. Верхній платний рядок магазину — очевидне місце для розміщення прев’ю вашого застосування, незалежно від того, нове воно чи вже досить популярно.

 

Play Market — фактично монополіст на ринку додатків для Android, як App Store для iOS. Якщо ви хочете щоби ваш продукт став популярний серед користувачів цієї операційної системи, без допомоги рекламних сервісів Google Ads не обійтися.

3 приводи запустити рекламу в Play Market
Як налаштувати рекламу в Play Market

Реклама в Play Market запускається у вашому кабінеті Google Ads. Це єдина платформа для всіх кампаній. Не важливо, що й де ви хочете рекламувати в межах продуктів Google. Просування в пошуковику, у товарних оголошеннях, на YouTube, у додатках та інших місцях, починається з вибору типу кампанії в Google Ads. Рекламу в магазині додатків можна запустити само собою і як один із розділів масштабної кампанії Discovery, що охоплює всі канали, які вам потрібні.

Налаштування реклами в Play Market проходить поетапно й займає декілька хвилин у будь-якого маркетолога. Набагато більше часу зажадає підготовка. Успіх і окупність кампанії повністю залежить від попередньої маркетингової аналітики. Коли у фахівця будуть дані, він зможе вибрати оптимальні значення для кожного пункту настройки.

Базові умови 1 / 3

Налаштування реклами в Play Market починається з вибору цільового місця розташування й бюджету на день. Далі можна вказати мету — завантаження або дію в додатку, а також будь-яких користувачів, що ви хочете залучити: тільки тих, хто встановить програму або потенційно готовий виконати задану дію. Третій останній пункт — вибір діапазону дат.

Налаштування груп 2 / 3

Орієнтування дає змогу вам показувати рекламу за ключовими словами й аудиторіями. У першому випадку банер побачать ті, хто вводить у рядок пошуку задані вами комбінації слів. У другому ви можете додатково розбити користувачів на групи за демографічними чинниками, інтересами, а також подіями й намірами. У першій групі можна виділити тільки чоловіків певного віку, у другій — тих, хто цікавиться фінансовими додатками або магазинами й окремо різними їхніми видами, наприклад, криптовалюта й торгові майданчики з прикрасами. У третій групі налаштування особливо сильно залежать від якості аналітики. Подією-тригером може вважатися завантаження схожої за змістом і призначенням програми, а наміром — отримана з інших джерел (наприклад, видачі Google або іншої реклами) інформація про те, чим цікавився користувач. Величезна кількість даних, які ми дозволяємо збирати пошуковій системі й не тільки, дає змогу Google Ads автоматично зорієнтувати вашу аудиторію, якщо у вас поки недостатнє уявлення про особливості ЦА.

Створення оголошення 3 / 3

Ви можете зібрати шаблонний банер прямо в редакторі. Кількість символів дуже обмежена — у вас буде буквально три слова, щоб описати призначення і «фішку» додатка. Усі інші елементи теж створюються з дотриманням правил. Назва додатка, ім’я розробника, віковий ценз і ціна вказуються за замовчуванням у зазначених місцях. Усе, що ви можете — завантажити лого з рекомендованим дозволом і короткий опис із певною кількістю символів. Далі оголошення відправляється на модерацію, і якщо успішно її проходить, ви та ваш маркетолог зможете спостерігати за ходом кампанії в особистому кабінеті.

Висновок

Реклама в Play Market — один із найнадійніших способів привернути нових клієнтів. Уся робота з кампанією проходить у кабінеті Google Ads, інтерфейс якого знайомий усім, хто пов’язаний із рекламою в інтернеті. Там же для вас буде доступна докладна статистика і звіти, у тому числі, зведені за ефективністю різних кампаній.

Реклама в Play Market — дуже затребуваний інструмент маркетингу, а тому ставки в популярних категоріях будуть високими. Плюс, якщо знехтувати масштабним дослідженням ринку й ЦА, кампанія може виявитися збитковою. Якщо у вас кросплатформний додаток, є дві версії або тільки концепт, можна оцінити перспективи реклами в App Store. Так, вимоги й ціни Apple набагато жорсткіше, але натомість отримуєте в кілька разів більше платоспроможну аудиторію й реальну підтримку від власника магазину додатків.

Дуже часто вигідніше запустити MVP або повноцінний додаток для iOS, і після того, як він стане популярним і почне приносити дохід, зайнятися розробкою його версії на Android. Якщо вся ваша цільова аудиторія користується Андроїд, у нас є перевірені маркетингові стратегії для просування проєктів найрізноманітніших напрямів і ми створимо для вас унікальний спосіб залучити користувачів, що буде працювати.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.