Technologies

APPLESEARCH

Реклама в Apple Search Ads — один із найефективніших способів залучення користувачів у новий додаток. Це не просто розміщення банера з посиланням на ваш продукт в App Store, а набагато більше способів розповісти про себе зацікавленій аудиторії, яка готова платити за потрібний софт і хороший сервіс.

 

Applesearch — обов’язкове місце, де повинна бути ваша реклама, як мінімум із двох причин. Офіційна статистика Apple підтверджує, що 70 % користувачів шукають нові додатки в магазині та відразу після цього завантажують їх звідти, а середня конверсія самого сервісу Apple Search — 50 %. Попри співвідношення користувачів на світовому та українському ринку: iOS (25 %) і Android (75 %), перші витрачають удвічі більше. На кожен долар, який заробляє Google Play, App Store отримує два, і ця тенденція незмінна вже довгі роки.

Що таке Apple Search Ads і як ним користуватися

Apple Search Ads — сервіс, як послуга, для реклами в магазині додатків App Store. Щоби почати ним користуватися, досить зареєструватися і сплатити передплату. Apple Search Ads — потужна маркетингова платформа з використанням машинного навчання, яка допоможе з просуванням навіть новачкам у рекламі й дасть усі необхідні інструменти точного налаштування навіть найдосвідченішим таргетологам. Усе, що потрібно для старту — завантажити посилання на додаток, вибрати країну й бюджет.

 

У базовій версії у вас буде все необхідне для запуску успішної реклами, включно з докладними звітами й можливістю управління кампаніями, а в Apple Search Ads Advanced ще й додатковими інструментами. Серед них автоматичний підбір ключових фраз із бази реальних запитів користувачів магазину, функція, яка визначає відносну цінність цих та введених вручну ключів, а також можливість кастомізувати вид реклами для кожного сегмента. Крім того, ви отримаєте більше інструментів для професійного налаштування кампаній і API атрибуції, завдяки якому ви зможете передавати дані у свою систему аналітики й будувати глобальні звіти за різними рекламних каналів.

5 причин використовувати Apple Search Ads для реклами додатка
01
01
Органічність

Уся реклама в App Store виділяється максимальною клієнтоорієнтованістю. Ваш додаток можуть розмістити в банерах під заголовком «Спецпропозиція», «Оновлення», «Вибір редакції», додати в добірки «найкращі 10», які є в кожному розділі, а також видати найкраще рекламне місце — банер майже на весь екран «Вибраний додаток». Якщо ввести в пошук, наприклад «Банк», то саме верхній додаток буде рекламою, що візуально складно відрізнити від конкурентів нижче, а тому максимально природною. Це одна з причин, з якої конверсія з клацу в Інстал тримається на планці 50 %.

02
02
Якість даних

Apple Search Ads частина екосистеми Епл і надасть вам і вашим маркетологам інформацію, яку неможливо одержати іншими способами. Наприклад, ви побачите, наскільки популярна кожна ключова фраза, за якою показувалась реклама, скільки показів привели до клацу, а клаців до завантажень. Крім того, використовуючи API сервісу, ви навіть зможете дізнатися які перші дії вчинив уже ваш користувач, який прийшов за певним запитом. Ви отримаєте доступ до якісно сегментованої аудиторії за найрізнішими параметрами, від регіону до часу перегляду повідомлення. Крім того, платформа може підібрати для вас дійсно релевантні рекомендації за ключовими словами й не тільки.

03
03
Тарифи

Інтелектуальні інструменти Apple Search Ads докладуть усіх зусиль, щоби постаратися показати ваш додаток, навіть у разі маленького бюджету і великої конкуренції. Хоча підписку й середні витрати на рекламні кампанії не можна назвати дешевими, використання системи майже завжди окупається. Сума за клац змінюється дуже часто, гнучко реагуючи на зміну ринку загалом, а також залежно від країни та вашої ЦА, і навіть формулювання запиту. Уміло використовуючи отримані статистичні дані й рекомендації системи, ви можете максимізувати ефективність кампанії.

04
04
Додаткові функції

Search Ads ідеально підходить для тестування різних стратегій просування. Наприклад, ви можете встановити для реклами свої скріншоти, не такі, як в органічному пошуку. Крім того, якщо ваш додаток новий, ви можете використовувати брендовий запит відомого конкурента. Користувачі Apple шукають, наприклад, «фотошоп», а не «програма для обробки фото» в переважній більшості випадків (від 45 % до 95 %, залежно від категорії). Крім того, ви можете запустити рекламу навіть додатку, який ще в розробці й багато іншого.

05
05
Супутнє просування в App Store

Apple вміють продавати й роблять це красиво. Поки реклама в Play Market обмежується невеликим банером вгорі пошуку, App Store зустрічає відвідувачів сторінкою, наповненою корисною інформацією. Ця функція магазину не належить до пошукових, але її теж можна й потрібно використовувати для реклами. Кожен день у вашої програми є шанс потрапити в тематичну добірку. Магазин регулярно розповідає про додатки найрізнішого призначення, від обробки фото до добірок медитацій, і звичайно ж на тему: як поліпшити свій бізнес, соціальну, особисте й сімейне життя. Окремо користувачів чекають банери «Додаток дня» і «Гра дня», лаконічні списки з найкращих 4 додатків для певного завдання й ще більше добірок! Плюс, ви можете написати мануал, як зробити що-небудь дійсно класне через ваш додаток, і він теж може потрапити на головну сторінку магазину.

Висновок

Реклама в Apple Search Ads — практично обов’язкова категорія бюджету на просування будь-якого iOS додатка. Це багатофункціональний, сучасний і самонавчальний набір інструментів, головне завдання якого — збільшити ваш прибуток, а значить і дохід Apple. Відповідно до особливостей ваших завдань, продукту й цільової аудиторії, рекламна стратегія може охоплювати просування в пошуковій системі, на відеохостингу YouTube, у медіа, соціальних мережах та інших додатках. Незалежно від цього, варто протестувати Apple Search Ads, як мінімум, щоби зібрати важливу статистику й оцінити ефективність алгоритмів.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.