Мегабанк app

Дизайн iOS розробка Android розробка Підтримка
megabank app
Мобільний банкінг у будь-якій точці світу
У чергу більше не потрібно ставати. Megabank — банківський додаток для P2P переказів, оплати комунальних, інтернету та інших послуг.

На крок попереду

Світи онлайну і офлайну майже зрівнялися за значимістю. Фінансовому сектору в першу чергу потрібно бути сучасним. За допомогою додатка ми запропонували клієнтам Мегабанку швидкий та якісний функціонал.

Фактами, конкретикою

Оплата послуг і переказ грошей в 3 кліка, зручний пошук квитанцій для оплати комунальних послуг, розпізнавач штрих-коду, пошук за адресою, автоматичне визначення геолокації, синхронізація з банківської базою особових рахунків, система безпеки на підставі дослідження OWASP, безпека переказів за допомогою 3DS, 2D.

Без гучних слів

Додаток став переможцем міжнародного рейтингу Global Banking & Finance Awards — 2018 у номінації “Кращий банк з мобільним банківським додатком в Україні 2018 року”.

Стиль і лаконічність

Файному юзабіліті — файний візуал. Зробили лаконічний строгий дизайн в корпоративному стилі банку. Впровадили підхід атомарного дизайну, що гарантує масштабованість проекту і швидкість внесення змін. А по унікальним ілюстраціям відразу видно,що, де і в якому місті.

Технології

iOS

Objective C 3D SECURE Core Data IBM Mobile First Typhoon
Objective C 3D SECURE Core Data IBM Mobile First Typhoon

Android

Java Android SDK Room IBM Mobile First 3D SECUREs Retrofit2 RxJava
Java Android SDK Room IBM Mobile First 3D SECUREs Retrofit2 RxJava
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (239 голосів)