Мегабанк app

Дизайн iOS розробка Android розробка Підтримка
megabank app
Мобільний банкінг у будь-якій точці світу
У чергу більше не потрібно ставати. Megabank — банківський додаток для P2P переказів, оплати комунальних, інтернету та інших послуг.

На крок попереду

Світи онлайну і офлайну майже зрівнялися за значимістю. Фінансовому сектору в першу чергу потрібно бути сучасним. За допомогою додатка ми запропонували клієнтам Мегабанку швидкий та якісний функціонал.

Фактами, конкретикою

Оплата послуг і переказ грошей в 3 кліка, зручний пошук квитанцій для оплати комунальних послуг, розпізнавач штрих-коду, пошук за адресою, автоматичне визначення геолокації, синхронізація з банківської базою особових рахунків, система безпеки на підставі дослідження OWASP, безпека переказів за допомогою 3DS, 2D.

Без гучних слів

Додаток став переможцем міжнародного рейтингу Global Banking & Finance Awards — 2018 у номінації “Кращий банк з мобільним банківським додатком в Україні 2018 року”.

Стиль і лаконічність

Файному юзабіліті — файний візуал. Зробили лаконічний строгий дизайн в корпоративному стилі банку. Впровадили підхід атомарного дизайну, що гарантує масштабованість проекту і швидкість внесення змін. А по унікальним ілюстраціям відразу видно,що, де і в якому місті.

Технології

iOS

Objective C 3D SECURE Core Data IBM Mobile First Typhoon

Android

Java Android SDK Room IBM Mobile First 3D SECUREs Retrofit2 RxJava
Далі
Ми чекаємо на ваш проект