Technologies

FACEBOOKSDK

Facebook SDK — набір інструментів розробника (Software Development Kit) з усім необхідним для інтеграції додатка або сайту з Фейсбук. У нього входять різні API — функції та методи для розв’язання завдань, від простих, як авторизація на сервісі через соціальну мережу, до складних, що дають змогу збирати дані та аналізувати їх.

 

Facebook SDK — готові до інтеграції в сайт або додаток частини коду, використання яких полегшує роботу розробникам для всіх платформ. Є окремі набори інструментів для Android і iOS (Swift), а також для JavaScript, PHP, React, Python, Flutter і навіть Unity, але не тільки.

5 способів використовувати Facebook SDK
01
01
Аналітика

Основа всіх Facebook SDK — API Graph. Це метод читання й запису даних, спосіб доступу до всього, що є в соціальній мережі та ваші розробники можуть його отримати. Використовуючи API Graph ви можете збирати будь-які відкриті дані для аналітики користувачів, сторінок, постів, груп, заходів тощо. API Marketing — структурований інструмент для тих же цілей, за якими просто керувати рекламними кампаніями, будувати воронки продажів, створювати шаблони оголошень і сегментувати аудиторію.

02
02
Вхід через Facebook

Дуже зручна функція, яка дає змогу користувачеві не створювати новий акаунт на сайті або в додатку, а натиснути одну кнопку й залогінитися зі свого профілю. Це добре для клієнтів, через те, що економить їхній час і позбавляє від необхідності придумувати та запам’ятовувати паролі. І не менш вигідно для власника проєкту, який отримує більше інформації про нового користувача швидко й безплатно.

03
03
Реклама.

Facebook популярний. Реклама на ньому ефективна. Якщо ваша цільова аудиторія користується цією соціальною мережею, нелогічно виключати її зі своєї стратегії просування. Тим більше, що один з SDK допоможе вам знайти тих, хто входить у ЦА, а аналітичні інструменти — оптимізувати стратегію. Маркетологи зможуть налаштувати таргетинг за геолокацією, статтю і віком, родом діяльності, інтересам і поведінковими чинниками. Особливо добре Facebook підходить для залучення аудиторії до мобільних додатків, але попит на товари та послуги теж можна значно збільшити.

04
04
Соціальні плагіни

SDK без яких складно уявити новинний портал або блог — вбудовані коментарі на сайті, що можна писати зі своїм ніком у соціальній мережі, а також кнопки «подобається», «зберегти» й «поділитися», щоби навпаки, розтиражувати свій або чийсь пост із сайту або програми у Фейсбук. Такі плагіни, не тільки Facebook, але також інших соціальних мереж, не тільки покращують залученість, а ще й покращують оцінювання вашого сайту пошуковими роботами.

05
05
Монетизація сервісів розваг

Поки Facebook SDK для PHP надає інструменти для управління рекламними кампаніями та складання звітів про них, версія для React допомагає використовувати нативний JavaScript, щоби створювати соціальні програми. Проходити тести та опитування, а потім ділиться результатами з друзями, люблять дуже багато користувачів й це теж можна використовувати для збільшення аудиторії. У цю ж категорію входять SDK ігор для ПК та мобільних ігор Unity, які залучають користувачів у тематичні групи, і пропонують внутрішньоігрові нагороди за реєстрацію та інші дії в них, наприклад, запрошення друзів, а значить, нових користувачів.

Висновок

Фейсбук — відмінний майданчик для реклами практично будь-якого проєкту, але не тільки. Перераховані функції — базові можливості Facebook SDK. Крім офіційних наборів інструментів у ваших розробників буде доступ до сторонніх SDK для різних мов програмування і фреймворків, які теж є у відкритому доступі на офіційному сайті. Найпопулярніша у світі соціальна мережа пропонує багато можливостей для інтеграції, безперервно збільшує їхню кількість і активно заохочує розробників найрізнішого софта їх використовувати.

Актуальність застосування Facebook SDK збільшується пропорційно тому наскільки сильно ви хочете залучити й утримати потенційних клієнтів із цієї соціальної мережі. Навіть якщо вам не потрібна можливість, наприклад, налаштувати автоматичну e-mail розсилку для групи користувачів із фейсбук або ви зовсім не плануєте запускати там рекламу, то приєднати авторизацію через Facebook і дати можливість поділитися контентом все-таки варто. У такий спосіб ви зробите свій сервіс трохи зручніше, і підвищите впізнаваність бренду з мінімальними витратами.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.