Technologies

GMAIL

Реклама в Gmail — відмінний спосіб запросити постійних покупців подивитися на новинки, розповісти про акцію всім підписникам і навіть залучити нових клієнтів, переманюючи їх у конкурентів. Лист у вкладці «Промоакції» може бути однаково ефективним в роботі з холодними, теплими й гарячими лідами. Реклама в gmail.com — один із варіантів використання сервісу Google Ads; e-mail маркетинг, який призведе до вас клієнтів із найпопулярнішого у світі поштового сервісу.

5 приводів запустити рекламу в Gmail
01
01
Промоакції

Реклама в пошті gmail з’являється в окремій вкладці з такою назвою й логічно використовувати її для тематичної e-mail розсилки. Якщо ви запускаєте акцію на честь свята чи розпродажу, або пропонуєте нові товари й послуги — розкажіть про це. Користувачі точно побачать ваше повідомлення — рекламні листи завжди з’являться у верхній частині, навіть на основній вкладці.

02
02
Лідогенераціі

Ви можете пропонувати не тільки знижки, а також бонуси. Якщо ваша цільова аудиторія любить спеціальні пропозиції й у вас відмінна накопичувальна програма — не втрачайте можливість залучити більше постійних і потенційних клієнтів.

03
03
Сторітеллінг

Історії — продають, текстові та відео блоги теж. Реклама в Gmail може стати відмінним каналом для спілкування з читаючою аудиторією. Якщо звіти вашого e-mail маркетолога показують високий open і click rate, значить ваші підписники люблять такий контент і реклама в ньому дасть хорошу конверсію.

04
04
Тестування нового каналу маркетингу

Для масштабних акцій потрібне максимальне охоплення й реклама в Gmail — один із каналів, який не можна упускати. Крім того, якщо ваші маркетологи успішно використовують деякі з можливостей Google Ads, варто спробувати й інші, виділивши тестовий бюджет, а також розвивати надалі, якщо буде гідний результат.

Як налаштувати рекламу в Gmail

Реклама в Gmail запускається у вашому кабінеті Google Ads. Це єдина платформа для всіх кампаній — за пошуковими мережами, у товарних оголошеннях, на YouTube, додатках і так далі. Окремо її можна запустити як один із розділів масштабної компанії Discovery, що охоплює всі канали, які вам потрібні.

Саме налаштування реклами в Gmail проходить крок за кроком, займає пару хвилин і знайоме завдання для кожного маркетолога. Щоби кампанія була успішною потрібно провести попередню рекламну аналітику й налаштовувати розсилку, грунтуючись на підготовлених даних.

Базові умови 1 / 3

Налаштування реклами в Gmail починається з вказівки країни, мови, ставок (оплати за конверсію або клаци) і бюджету на день. Тут же вибираються параметри ротації, розклад і пристрої користувачів, на яких націлена кампанія.

Орієнтування за групами 2 / 3

Ви можете показувати рекламу за ключовими словами (тим, хто ввів певні пошукові запити) і за аудиторіями. Вони, своєю чергою, визначаються демографічними чинниками, інтересами, подіями та намірами. Наприклад, у першій групі можна виділити тільки дівчат або людей із дітьми, у другій — тих, хто цікавиться спортом або садівництвом і окремо різними їхніми видами. У третій групі будуть, наприклад, ті, хто купив комп’ютер і теоретично потребує периферійні пристрої або ті, хто тільки шукає розпорядника на весілля й може бути потенційно зацікавлений у каблучках, квітах, кейтерингу та інше. На додачу до цього у Google Ads є функція автоматичного таргетингу, яка може розширити вашу аудиторію або скорегувати її.

Створення оголошення 3 / 3

Ви можете зібрати шаблонний лист прямо в редакторі або, якщо хочете щоби реклама в Gmail була більш персоналізованою, завантажити власний дизайнерський макет. Незалежно від цього, важливо дотримуватися правила — написати назву компанії й заголовок, завантажити лого і URL, додати картинки з рекомендованим дозволом і описом із певною кількістю символів. Додатково можна розмістити внизу кнопку із закликом до дії, а вгорі тизер (тему і прехедер). Перед тим, як запускати кампанію ви побачите, як ваш лист буде зображатися в браузері й додатках на різних пристроях.

Висновок

Реклама в Gmail може стати дуже вигідним маркетинговим каналом. Це один із найпопулярніших поштових сервісів, багато, у чому завдяки авторизації через Google, його використовують для особистих і робочих акаунтів мільйони українців і ще більше мешканців інших країн. Налаштування реклами проходить у кабінеті Google Ads, інтерфейс якого знайом навіть початківцям маркетологам і таргетологам. У ньому зберігається наочна звітність, що дає змогу аналізувати кампанію з різних сторін і вдосконалювати її. Для запуску вдалої рекламної кампанії Gmail важливо перед стартом проводити масштабні дослідження ринку, конкурентів, вашого бізнесу і його цільової аудиторії.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.