Technologies

TIKTOK

TikTok — китайський сервіс для створення й перегляду коротких роликів. Цей відеохостинг щодня відвідує 18 мільйонів активних користувачів, які переглядають понад 20 мільярдів відео в місяць. Tiktok реклама — новий і перспективний напрям в PPC, який вже зараз може стати для вас відмінним джерелом нових клієнтів і продажів.

4 причини використовувати TikTok, як рекламний майданчик
01
01
Аудиторія

TikTok вже не можна назвати соціальною мережею для дітей і підлітків, хоча близько 40 % її аудиторії менше, ніж 18 років. Зараз не менше 20 % користувачів 25–35 років, а кількість більш дорослих споживачів і творців контенту постійно збільшується. Незалежно від віку, аудиторія любить відео про моду і красу, а також освітні ролики на найрізноманітніші теми. Психологи, коучі, економісти, музиканти, художники та багато інших блогерів із незвичайними хобі або роботою дуже швидко знаходять там своїх підписників. Водночас аудиторія ТікТок досить холодна. Споживачам, яким подобаються короткі ролики, складно зосереджуватися на багатокомпонентних завданнях, як, наприклад пошуку потрібної інформації або товару на сайті. Найефективніше вести їх на яскравий короткий лендінг, в інші соціальні мережі або відразу месенджери, де на них чекатиме оператор.

02
02
Різні типи реклами

Найкращий спосіб привернути нових клієнтів — завести власний канал і знімати цікаві ролики для нього, але навіть у цьому випадку, вам знадобляться додаткові інструменти просування. Зокрема, ви можете зняти Brand Takeover — ролик, який покажуть обраній ЦА після запуску додатка, або In-feed Native Video — класичну рекламу для стрічки. Крім того, можна знімати комерційні відео для участі в хештег-челленджі, створити брендовані фільтри-маски. Зрозуміло, ви також можете почати співпрацювати з інфлюєнсером — домовившись із блогером безпосередньо або на офіційній чи сторонніх біржах, де зручно знайти виконавця з потрібного регіону, з певним охопленням та іншими параметрами. Вони можуть, як зробити замовний креатив, так і просто розмістити ваш короткий ролик, перед своїм. До речі, нативна реклама в ТікТок призводить більше клієнтів, ніж звичайна, на яку до того ж можуть поскаржитися, але якщо зробити цікавий In-feed Native, він буде не менш ефективним.

03
03
Таргет

У TikTok дуже лаконічний рекламний кабінет. Він складається з головної панелі, де ви зможете наочно оцінити зведені результати за різними параметрами та трьома вкладками. Перша з них «Кампанія», де ви можете налаштовувати свої оголошення й умови їх показу. Зокрема, ви можете зорієнтуватися за аудиторіями та демографічними ознаками, а також пристроями, аж до версії операційної системи й типу підключення до мережі. Там також вибирається мета — охоплення, перегляди, трафік, установка програми або конверсії.

04
04
Вбудовані інструменти

Ви можете створити ролик, де завгодно й завантажити його, якщо він відповідає вимогам платформи або зробити його в другій вкладці рекламного кабінету. З інструментами «Креативу» розбереться навіть школяр, а використовуючи їх ви робите свій контент більш звичним для аудиторії. Ви можете створювати відео різних форматів, схожі на нативні й більш рекламні, а для кожної кампанії варто зробити не менше трьох креативів на кожну групу.

Висновок

TikTok — дуже вигідний рекламний майданчик для тих, хто готовий створювати цікавий контент для своїх підписників і перетворювати їх у покупців. Він відмінно підходить тим, хто працює в індустрії моди та краси, розваг або продає будь-які інші послуги й товари у форматі b2c.

Якщо ви плануєте запустити рекламу в Instagram, Facebook і загалом створити масштабну кампанію, варто включити в неї TikTok. Невисокі ставки, великі охоплення й можливість швидко змінювати стратегію, відстежуючи зміни — головні переваги соціального відеохостингу з постійно зростаючою аудиторією.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.