Technologies

RETROFIT2

Retrofit — типобезпечний HTTP-клієнт для Android і Java. Це бібліотека, яка полегшує роботу з API в клієнт-серверних додатках. Її завдання спростити взаємодію вашої програми із зовнішніми службами. Наприклад, з соціальними мережами, рекламними сервісами і хмарними сховищами.

Дві причини використовувати Retrofit для свого проєкту
01
01
Простіше і безпечніше

REST-клієнт Retrofit в рази зменшує кількість коду, яка потрібно для налаштування взаємодії з зовнішніми сервісами і забезпечує захист даних на кожному етапі. Бібліотека буде корисна для організації отримання, перетворення і відображення даних. Плюс у ваших розробників буде встановлене налаштування за замовчуванням, які можна гнучко змінювати відповідно до завдань проєкту.

02
02
Для всіх запитів

З Retrofit однаково просто організовувати різні типи взаємодій. Крім базового Get для отримання інформації, можна просто налаштувати Post, Put, Patch, Delete і інші. Можна додавати параметри запиту та складні їх комбінації в URL-адресу, налаштовувати синхронні і асинхронні виклики, а також багато іншого. Перетворення інтерфейсів API викликаються об'єкти, дозволяє простіше і швидше організувати взаємодію, економлячи ресурси на розробку.

Висновок

Retrofit — дуже корисна бібліотека для клієнт-серверних додатків на Android. Це маленьке, але важливе доповнення, що включає набір готових рішень для всіх низькорівневих завдань роботи з мережею.

Retrofit не єдина бібліотека подібного призначення. Ваші розробники можуть вибрати будь-яку іншу, якщо звикли працювати з нею, або взагалі реалізувати все вручну. В останньому випадку розробка проектів навіть з невеликою кількістю взаємодій із зовнішніми сервісами займе набагато більше часу. Retrofit — найпопулярніше рішення і де-факто стандарт Android-розробки. Він простий і зручний, прискорює розробку і покращує стабільність і продуктивність готового додатка.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.