Technologies

DART

Мова Dart — універсальний інструмент, створений Google, як альтернатива JavaScript. На ньому можна писати не лише сайти та додатки для iOS і Android, але також утиліти командного рядка (CLI) і серверні додатки. Зараз Dart програмування найчастіше використовується, коли потрібно написати кросплатформений додаток на Flutter, фірмовому фреймворку Google.

Dart для web-додатків
Для швидких і стабільних сайтів 1 / 2

Dart — молода і потужна мова програмування, яку можна використовувати всюди та по-різному. Наприклад, web-додаток, можна створити буквально з нуля на чистому Dart, зокрема написавши інструменти для підключення JS бібліотек, або використовувати фреймворк AngularDart. У будь-якому випадку за умови досвіду у розробників, такий сайт буде мало важити та дуже швидко працювати. Швидкість в цілому — головна перевага Dart. Написання та тестування коду Дарт з простим та зрозумілим синтаксисом, так само як його робота — завжди швидше, ніж точно такого ж на JavaScript. До того ж, мова Google строгіша і не дасть допустити більшість помилок, властивих ДжаваСкрипт.

Для великих проєктів 2 / 2

Мову Дарт все частіше використовують компанії, у яких вже є софт на JavaScript, але в момент розширення бізнесу з'явилася необхідність задіяти більше розробників. З Dart набагато простіше контролювати розробку, яку ведуть десятки команд. Вона дозволяє знаходити та видаляти частини коду, які більше не потрібні, оптимізуючи його і роблячи збірку легше і стабільніше. Особливості мови Дарт уможливлюють повільний перехід на нього з JavaScript, і легке додавання нових функцій.

5 причин вибрати Dart для нативних додатків

Дарт — мова програмування, без якої неможливо працювати з Flutter, і навпаки. Фірмовий фреймворк для кросплатформної розробки для Android і iOS додатків, створений Google, ще молодше, ніж Dart. Реліз Flutter відбувся у 2018 році, але вже зараз багато розробників Дарт зайняті створенням нативних додатків на цьому фреймворку. П’ять причин вибрати Flutter і Dart для розробки кросплатформної програми:

Висновок

Dart — універсальна і функціональна, але при цьому проста мова програмування, для якої збільшення популярності лише питання часу. Вона підходить для створення прототипів стартапів, розробки складних сайтів та, звичайно, нативних кросплатформенних додатків з відмінним UI / UX.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.