Dafi

Дизайн QA Маркетинг iOS розробка Android розробка Підтримка
Dafi
DAFI — шопінг, розваги та ресторани для всієї родини
Торгові центри також потребують якісних програм. Власники мережі DAFI захотіли розробити додаток, який поєднав би функції віртуального помічника та рекламної афіші. Ми вирішили орієнтуватися на потенційного клієнта, його бажання та потреби. Вирішили створити комплексний кейс, який включає дизайнерські розробки та оптимізацію коду, а також вивчення успішних конкурентів. Тепер ми хочемо поділитися своїм досвідом із широкою публікою.

Дизайн

Для розуміння нюансів цієї частини роботи ми провели низку досліджень з метою вивчити середньостатистичного клієнта DAFI. Ми визначили, який інтерфейс має вирішити поставлене завдання. Для інтерфейсу прописали окрему логічну структуру, щоб клієнт не заблукав у додатку та купив усе необхідне. В результаті клієнти отримали можливість знаходити гарячі пропозиції, знижки та адреси найближчих точок DAFI. Ключові магазини цієї мережі знаходяться у Харкові та Дніпрі.

Зручність покупок

Жодних пластикових карток для знижок більше не потрібно носити із собою. Все необхідне можна знайти в особистому кабінеті мобільного додатку. Спеціально для тих, хто не любить занудні реєстрації, ми значно спростили цей процес. Тепер для входу в систему потрібно лише ввести свій номер телефону.

Особистий кабінет

Ви знайдете в ньому все необхідне для полегшення навігації поверхами торгового центру: карту, особливості магазинів та акції. В категорії "Обране" можна додати улюблені бренди та магазини, щоб їх пропозиції завжди були перед очима. Там відвідувач торгового центру зможе знайти свою карту лояльності, яку також називають Family Card.

Повідомлення

Ми попрацювали над пуш-повідомленнями, щоб клієнт отримував всю необхідну інформацію, не докладаючи жодних зусиль. Йому надходять повідомлення про особисті бонуси, заплановані акції та заходи в DAFI (у тому числі із залученням зірок).

Адмін-панель

Власники сайту також не залишилися без корисних фішок. Ми додали їм зручний інтерфейс, можливість публікації у додатку запланованих постів, а також налаштування та модерацію на будь-який смак. Адміністратор бачить, як давно було опубліковано акцію, щоб оперативно змінити її на актуальну пропозицію.

День народження — це найкраще свято

Вирішили розповісти про цей пункт окремо, тому що раніше він доставляв клієнту більше проблем, ніж радості. Для отримання сертифіката іменинника клієнту потрібно було особисто з'явитися в магазин і забрати його, пред'явивши документи. Однак тепер для цього навіть з дивана не треба вставати. Після зацифрування сертифікат діятиме ще 6 днів, так що встигнете і в ресторан сходити, і на коні покататися.

Висновки

Завдання полягало в тому, щоб перетворити звичайний додаток для розважального центру на віртуального помічника. Торговий центр DAFI розрахований на відвідування всією сім'єю, тому ми вирішили завоювати увагу дітей та дорослих. Було вирішено привертати увагу відвідувачів шляхом різних хитрощів. Завдяки додатку у покупця з'явилася можливість дізнаватися про спеціальні пропозиції та брати участь в акціях. В результаті він став впровадженим до екосистеми торгового центру.

Технології
Android
FLUTTER FLUTTER
App analytics
FIREBASE FIREBASE
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (193 голоса)