Dafi

Дизайн QA Маркетинг iOS розробка Android розробка Підтримка
Dafi
DAFI - мобільний додаток, що ніколи не забуде про твій День Народження і сповістить про всі акції.
DAFI - одні з видатних учасників українського ринку комерційної нерухомості.

DAFI один з лідерів ринку. Нині їм належать два ТРЦ в Харкові і Дніпрі, загальною площею 100 т. м2.

Співпрацю почали восени 2020 року. Щоб максимально спростити пошук магазинів для шопінгу в торговому центрі DAFI, нам замовили розробити мобільне застосування на iOS і Android платформах.

Головне почати

Ось і розпочали з дизайну. Ми розробили зрозумілий дизайн додатка, зручний інтерфейс і логічну структуру. Адаптували додаток під різні операційні системи. 

У додатку все продумано, зручно і немає нічого зайвого. Можна швидко отримати інформацію про розташування потрібного магазину і дані про знижки в ТРЦ.

Все на своїх місцях

Більше не треба носити з собою пластикову бонус-карту, тепер вона в особистому кабінеті мобільного додатка покупця. 

Авторизація здійснюється за номером телефону. Після - у користувача з'являється можливість: залишити відгук, проглянути і вибрати подарунок до дня Народження, відкриваються контакти магазинів і карта поверхів.

Внизу на панелі доступні такі функції: пропозиції, бренди, Family Card і меню. Магазини можна додавати в категорію "Обране". Вона синхронізується з особистим кабінетом. 

Впровадили в додаток - Family Card. Це система лояльності від DAFI. Користувачів порадують постійні знижки від партнерів бонусного клубу.

У додаток впровадили повний список брендів: з описом, фото, контактними даними, режимом роботи, активними акціями і трирівневою категоризацією.

Розробили функціонал що дозволяє переглядати всі доступні пропозиції: акції від ТРЦ, акції від бренду (партнера), промокоди в акціях, обрані бренди. Додали шаринг акцій і мультиакції - що об'єднують в собі декілька партнерів. До того ж, користувач отримує повідомлення тільки від цікавих, обраних ним брендів.

Реалізували розсилку пуш повідомлень. Мобільний додаток інформує про поточні акції, анонсує майбутні, сповіщає про заходи і особисті бонуси. За рахунок цього збільшується середній чек, добре працює програма лояльності, росте впізнаваність та імідж торгового центру, підвищуються доходи. 

Продумали можливість додавання усіх акцій і партнерів через зручний інтерфейс адмін панелі. Впровадили функціонал для самостійних публікацій унікальних пропозицій з модерацією і без. Створили список користувачів адмін панелі і статистику переглядів брендів і акцій.

Ну і найважливіше

Оцифрували сертифікати до дня Народження. Раніше, подарунок можна було отримати тільки прийшовши в оффлайн магазин до адміністратора з документом. Тепер же - це можливо зробити не виходячи з будинку. Подарунки можна використати в День Народження і 6 днів після. Промокоди і подарунок - доступні тільки після авторизації. Розробили інтерфейс для партнерів для гасіння таких сертифікатів.

Висновки:

  1. Результатом роботи стало створення необхідного функціонала для оптимізації часу покупця.
  2. З додатком, користувач отримує усі можливі бонуси від торгового центру і партнерів.
  3. Бонус карта і Family Card тепер завжди під рукою і працюють у будь-якому місті.

Технології

Frontend

Flutter / Firebase / Flutter JS
Далі
Ми чекаємо на ваш проект