QooVee

Дизайн QA Маркетинг iOS розробка Android розробка Підтримка
QooVee
QooVee зводить бізнесменів разом
QooVee звернулися до нас із простим і зрозумілим проханням: їм потрібна була програма, яку зможуть використовувати всі бізнесмени, незалежно від того, в якій країні вони живуть і якою мовою говорять. Мета — зібрати потрібних людей на одному майданчику, щоб вони змогли розвиватись без кордонів. Наприклад, ви швачка зі стартовим капіталом, але вам не вистачає швейного цеху для початку робіт. Не проблема! QooVee знайде потрібну вам людину з цехом, що здається в оренду. Читайте далі, як ми успішно закрили цей міжнародний кейс.

Конкуренти

Ідея QooVee є унікальною, але ми вирішили ретельно перевірити, наскільки вільна ця ніша. Для цього провели комплексний аналіз конкурентів, порівняли плюси та мінуси інших подібних компаній. Через пару днів у нас вже з'явився значний список цілей для втілення, а також набір сценаріїв поведінки, який підходить саме нам. Під такі сценарії ми адаптували інтерфейс програми.

Оформлення

Ключовими кольорами в оформленні стали синій та помаранчевий. Це фірмові кольори QooVee, тому над оформленням інтерфейсу ми довго не думали. Добре, коли клієнт уже визначився зі своєю айдентикою.

Поліпшення для головного екрану

Бізнесменам з будь-якої точки земної кулі важливо зрозуміти, що за додаток перед ними. Усі необхідні підказки ми вирішили розмістити просто на головному екрані. Ось деякі з них:

  • Перероблена система пошуку з прописаними фільтрами для виправлення помилок
  • На картці “Тендери” у форматі горизонтального перегортання можна знайти будь-які пропозиції
  • Персональну стрічку в додатку легко налаштувати під себе, достатньо додати у фільтри потрібні параметри пошуку та видачі
  • Список карток товарів може бути як вертикальним, так і горизонтальним
  • Виділено основні розділи програми: категорії пошуку, чати, а також пропозиції від бізнесменів
  • За допомогою "гарячої клавіші" товар або послугу можна швидко додати до обраного.

Детальніше про тендери

Ми розробляли цей функціонал так, щоб він максимально був схожим на реальний. Бізнесмени самі можуть створювати тендери та прописувати умови їхнього проходження. Передбачена можливість заповнення кількома мовами, з додаванням фото- та відеоматеріалів.

Особистий кабінет

Функція доступна покупцям та продавцям. Продавець може переглядати статистику своєї компанії, отримувати швидкий доступ до деталей угоди, відстежувати подані заявки на співпрацю та створювати власні. Покупець бере участь у тендері та може додавати до особистого кабінету необхідну інформацію про себе (щось на зразок резюме).

Повідомлення

Бізнесмени не можуть завжди пам'ятати про все, і це нормально. Наша гнучка система з пуш-повідомленнями дозволяє їм розвантажити голову від зайвих думок та зосередитися на головному. Повідомлення нагадає про запит на листування, тендер на тему, що вас цікавить, та інші цікаві події всередині програми.

Висновки

Ідея бізнесу з самого початку була унікальною, тому нам залишалося лише розробити для неї якісний додаток. Після довгих годин досліджень та аналізу конкурентів ми знайшли все необхідне для вирішення завдання. Бізнесменам потрібно все робити швидко, тому ми зосередилися на тому, щоби надати їм швидкісне рішення. У додатку можна швидко відповідати на повідомлення, контролювати бізнес, що цікавить, і створювати власні пропозиції. Мобільний додаток у комбінації з десктопною версією виявився справжнім скарбом для QooVee.

Технології
Frontend
REACT.JS REACT.JS REDUX REDUX
App analytics
FIREBASE FIREBASE
Backend
PYTHON PYTHON
Database
POSTGRESQL POSTGRESQL
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (139 голосів)