QooVee

Дизайн QA Маркетинг iOS розробка Android розробка Підтримка
QooVee
QooVee - міжнародний торговий майданчик.
QooVee - місце зустрічі замовників і постачальників. Де вони продають і купують товари, послуги оптом для бізнесу. Почали працювати над проектом з січня 2021 року. Замовник звернувся із завданням написання додатка для існуючої веб платформи.

Зустрічають же по одягу

Провели комплексний аналіз конкурентів. Плюси і мінуси схожих додатків послужили помічниками для створення карти кліків і основних призначених для користувача сценаріїв. 

Стиль оформлення вибрали в декількох кольорах: синьому, помаранчевому, чорному і білому. Ці кольори є фірмовими і відповідають загальному дизайну компанії QooVee.

Що б зробити додаток оригінальнішим і комфортнішим для користувача, розробили ряд функціонала і доповнень.

На головному екрані розташовані: 

 • Повідомлення і пошук;
 • Картка з головним функціоналом - "Тендери". Вони зібрані всі в горизонтальний слайдер;
 • Налаштування персональної стрічки за інтересами;
 • Картка товару. Картки збираються в горизонтальну карусель;
 • "Таб бар" з основними розділами додатка: головна, категорії, чати, обране, профіль.

На лістинг товарів додали фільтри і сортування по: країнам, популярності і категоріям.

Картки товарів реалізували в горизонтальному і вертикальному доступі. На них додали: інформацію про наявність, назву, ціну, кількість і період, в який одиниця буде доставлена. Для швидкого доступу з постачальником, закріпили кнопки "Запросити" і "Чат" в нижній частині екрану. 

У вікні чату реалізували колірний акцент на повідомленнях відправника. 

У додатку доступні такі категорії: товари, послуги, постачальники, зв'язок, гарантія, чати, повідомлення, каталог, тендери, безпечна угода. 

Додали окремий функціонал "Тендери". Він розроблений максимально просто для користувача. Передбачені усі етапи створення тендеру : назва, яку можна ввести на декількох мовах; опис; можна додати документи і фото, що підтверджують достовірність тендеру; вибір категорії; дані про творця - ім'я, пошта.

Впровадили функціонал "Безпечної угоди". Активували можливість узабезпечити свій тендер і здійснити операцію з гарантією. Додаток відправляє тендер на рев’ю, а далі на платформі розглядають і коригують його. Так само встановлюють його вид: платний, тимчасово платний або повністю платний.

Розробили особистий кабінет для покупця і продавця. Функціонал доступний продавцеві:

 • Перегляд усієї статистики компаній;
 • Створення компанії;
 • Швидкий доступ до всіх даних;
 • Продажі;
 • Заявки зібрані в одному місці;
 • Участь в тендерах;
 • Створення платних/безкоштовних заявок.

Функціонал доступний покупцеві: подати заявку на тендер і створити її.

Настроїли пуш повідомлення про запити в чат, заявках і тендерах. Новинну стрічку кожен користувач може настроїти за своїми інтересами. Тому, цей функціонал не засмічуватиме зайвою інформацією ваш телефон.

На картку товару додали функціонал що підтверджує достовірність компанії і продукту. Якщо компанія апрувнута - стоїть "галочка". Це викликає довіру і підвищує конверсію. 

Додали в додаток рейтинг постачальників. Він дозволяє не володіючи інформацією про компанію повністю - зробити правильніший вибір. Вибрати з незліченної кількості - потрібне, оптимізував свій час. Це спрощує і прискорює пошук покупцеві і підвищує довіру до продавця.

Створили функціонал "Гарячої клавіші" для швидкого додавання товару в обране. 

Висновки:

 1. Створили унікальний додаток, доповнили його зручним інтерфейсом.
 2. Після наших UI|UX рішень - версію сайту переробили під наш дизайн.
 3. Основну логіку і проблеми які вирішує додаток - це зручний доступ до платформи з мобільного телефону, можливість швидкого доступу до заявок і до повідомлень в чаті. Швидкий і зручніший доступ до основних функцій.

Технології

Frontend

React Native / Redux / Firebase Cloud Messaging / WebSocket / DemirBank / PayU

Backend

Python (django) / Postgresql / Jwt / WebSocket
Далі
Ми чекаємо на ваш проект