Technologies

REACT.JS

React — JavaScript-бібліотека, яка застосовується для розробки UI (призначених для користувача інтерфейсів), та відповідає за те, як ваш web-додаток буде виглядати. У реактив відкритий вихідний код, створений корпорацією Facebook, яка активно його розвиває разом зі спільнотою. Зокрема, бібліотека використовується в React Native, технології для створення нативних та гібридних додатків для iOS та Android.

MVC та бібліотеки

Розробити web-додаток тільки на React неможливо — ця бібліотека призначена для виконання лише частини завдань. Дані програми поділяються за схемою MVC (Model-View-Controller). Відповідно до неї Контролер (Controller) інтерпретує дію користувача та оповіщає Модель (Model). Вона змінює стан відповідно до його команд, а Подання (View) відбиває ці зміни для користувача. Це зручна логіка, що дає змогу модифікувати кожен компонент незалежно від інших. Реакт використовується для побудови Подання, зовнішньої частини сайту, а всі інші компоненти web-додатку пишуться із застосуванням інших бібліотек для тієї ж мови програмування.

Бібліотеку React можна додати в будь-який сайт на Javascript для того, щоби повністю створити інтерфейс або для невеликих його частин. Другий варіант — вибрати повноцінний MVC-фреймворк для JavaScript із шаблонами, правилами та своїми бібліотеками, наприклад, Angular.

3 причини вибрати React для вашого web-додатку
Красиво та зручно 1 / 3

React, як гнучка декларативна бібліотека, ніяк не обмежує вас у дизайні web-додатку. Якщо вам потрібно створити унікальний користувальницький інтерфейс, то реактив — найкращий вибір. Розробникам потрібно буде тільки описати, як кожна частина інтерфейсу виглядає в різних станах, а бібліотека буде міняти їх при отриманні потрібної команди.
 

Швидко та продуктивно 2 / 3

React робить сайт не тільки красивим, але і продуктивним. За це відповідає віртуальний DOM, важлива перевага бібліотеки. З ним сайт набуває можливість оновлювати тільки ті частини сторінки, які потрібно змінити. У пам’яті web-додатки зберігається структура попередньої версії, що дає змогу порівняти її з новим станом інтерфейсу. Так само важливий рендеринг на стороні сервера. На практиці, швидкість завантаження компонентів вашого web-додатку не буде залежати від потужності того пристрою, на якому користувач його відкрив. До того ж реактив підходить для деяких нестандартних завдань, крім перетворення HTML-коду в зображення в браузері. З його допомогою можна зображати динамічні графіки або зробити додаток ізоморфним — щоби сервер міг рендерити сторінки для первинного завантаження й користувач бачив контент, а не заставку «Завантаження».

Добре для стартапу й не тільки 3 / 3

Реактив можна використовувати в web-додатках будь-якого масштабу, але саме в невеликих односторінкових додатках із перспективою росту він показує себе максимально добре. Зокрема, для стартапів його вибирають через легку окупність. До того ж сайти з React високо оцінюються пошуковими ботами Google. Їм, як і користувачам, подобається зручний інтерфейс і досвід, який він надає.

Чому розробники вибирають React
Висновок

React — найпопулярніша бібліотека Javascript. Опитування розробників Stack Overflow, статистика пошуку Google, GitHub, усе показує постійне зростання попиту на саму технологію й розробників. Гнучкий, легкий і продуктивний React використовується Facebook та багатьма іншими відомими компаніями від Netflix, де він адаптує контент під телевізори з невеликої продуктивності, до Instagram, де відповідає, навіть за геолокацію. У Brander вміють використовувати всі переваги бібліотеки, щоби зробити web-додаток зручним, красивим і продуктивним.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.