Весілля маркетингу та моушн-дизайну

280
4 хв.

Content is king! 🤴

Цей слоган узяли на озброєння всі великі бренди сучасності. Незалежно від товару, що реалізується, вони сотнями гігабайт виробляють контент, який потім розходиться в соцмережах, у рекламних проєктах і на зовнішніх ринках. Залучати клієнтів клікбейтом, як мінімум, неохайно. Ми за контент, який неминуче підіймає вас на вершину харчового ланцюга.

Проте знімати сім днів на тиждень дорогі ролики з реальними акторами та декораціями дуже затратно. Що може допомогти? Моушн, ​​жива графіка, анімація, — три стовпи, на яких тримається motion design. Маркетологи вчасно зрозуміли, що завдяки моушн можна робити контент швидко, регулярно та за прийнятну ціну.

Сьогодні розповім, що таке контент-маркетинг, яка роль відео та контенту для соціальних мереж. Наприкінці ви дізнаєтеся, чому деякі бояться застосовувати motion design та що потрібно, щоб motion design з’явився у вашому списку інструментів.

Контент-маркетинг

Прямо зараз ви читаєте контент! Ось так сюрприз! 🤯

Можу описати контент-маркетинг найшвидше в інтернеті. Засікайте… Це надання клієнту безплатної інформації про вас в обмін на його увагу та лояльність. Інформацію необхідно загорнути в блискучу обгортку та приперчити, щоби клієнту було цікаво її споживати. Ось і вся суть.

Продавати найкраще вміють маркетологи, тому коли інформація зроблена у вигляді контенту (відео, постер, графіка, стаття в блозі) вони приступають до роботи. Вони спілкуються з жвавою аудиторією інтернету та точно знають, як достукатися, якщо не до кожної, то до обраної більшості.

Влада відео

«У світі цифрового маркетингу відео — це головна цінність».
Ларрі Мутенда, журнал Anthill, травень 2020

З Ларрі важко не погодитися. Маркетинг через відео — дуже ефективна стратегія. Відео легко підлаштовувати під будь-яку аудиторію, яку легко за допомогою відео зачепити. Проста нібито істина, але тут як в американській приказці: Easy to learn — hard to master🎻

Яке завгодно відео публіку не зачепить, доведеться ґрунтовно попрацювати. Спочатку перевіряється аудиторія, наскільки вона прогріта та готова до появи бренду у її інформаційному полі. Потім створюється контент-стратегія, яка буде відповідати цілям бізнесу. На основі стратегії маркетолог формує своїм кріейторам завдання й починається креативна робота. Цей етап покритий легкою загадковістю й не піддається строгому аналізу, але ж головне результат!

87 % маркетологів кажуть, що відео в контентній частині сайту приносить подвійний прибуток бізнесу вже впродовж трьох місяців після старту кампанії. Відео — це найпростіший і надійніший спосіб потрапити в серце споживача. Ролик може складатися з моушн-дизайну різних форм та відео. Як приклад класного відеоролика з графікою покажу це.

Соцмережі

Компанія 21-го століття не уявляється без соцмереж. Безумовно, такий підхід можливий, але ринок насичується новими бізнесами дедалі активніше і спілкуватися зі споживачем доводиться регулярно. Найпростішою та найдоступнішою формою цієї комунікації є соцмережі. Благо, є декілька різновидів і ви не встигаєте набриднути в жодній із них. Вибирайте на свій смак: робити публікації у великій трійці: Twitter, Instagram, Facebook або в новачків накшталт TikTok. Я вибирав би все і відразу.

Головна заповідь маркетингу — контенту багато не буває, тим більше в соцмережах, де він потрібний регулярно. Раджу наголошувати на відео, я ж не дарма розпинався про його переваги в минулому розділі?

Не бійтеся моушн-дизайну, підкоріться йому!

Нехай моя ручна гіпножаба підпорядкує вашу волю і змусить замовити першокласну графіку! 😵‍💫

Моушн-дизайн працює на маркетинг порівняно недовго, але зумів довести свою ефективність у сотнях кейсів. Brander неодноразово виконували поставлені завдання та робили життя клієнта кращим. Кінцева мета нашої маркетингової моделі — це не лише продаж послуги, а й покращення життя. Проводити таку серйозну роботу, не озброївшись місією, марнування часу.

Ми популяризуємо дизайнерське мистецтво й закликаємо український бізнес приділяти йому більше уваги. Моушн дає змогу підприємцям створювати більше контенту і, отже, неминуче заробляти! Тобто, не пізно прислухатися до гіпножаби!

28 грудня 2022
5 / 5 (2 голоса)