Яким має бути логотип?

852
4 хв.

Ах, логотипи… Тренди змінюються щороку, тому народ вимагає статистику найкращих на цей день стилів для лого. Із задоволенням виконуємо цей запит. Нам і самим не зайвим буде згадати, які логотипи зараз потрібні. Розіб’ємо їх за стилями та покажемо приклади, щоб наші слова стали зрозумілішими для перехожого.

Ретро

У візуальному просторі 80-ті та 90-ті сьогодні на піку популярності. Деякі ідеї тоді виявилися дуже вдалими, тому переживають у поп-культурі такий неймовірний підйом. Сьогодні цьому стилю намагаються відповідати не лише світові бренди, а й музичні гурти, телешоу та кіно. Якщо беретеся втілювати подібний стиль у своєму бізнесі, переконайтеся, що продукт не схожий на сотні подібних на ринку.

Відмінні риси: геометрія, яскраві відтінки, градієнти, ефект ручного малювання, стиль графіті.

Negative space

Візуальна техніка, яка застосовується дизайнерами чи не найчастіше. Один із найбільш стійких трендів у дизайні. Negative space користується популярністю не один десяток років. Негативний простір створюється завдяки відволікаючим і двозначним зображенням, які, завдяки нестандартній образній комбінації, врізаються у свідомість найміцніше.

Відмінні риси: зашифрований знак бренду, рівні лінії, шрифти, що читаються, нашарування образів.

Текстові

Раніше клієнт просив у дизайнера «дорого й багато», тепер просить «скромно й зі смаком». Такий запит переважає в західному бізнесі останні п’ять років і поступово приходить на наші простори. Дедалі частіше текстові логотипи використовують виробники техніки, стартапи, ресторани. Бізнесменам із витонченим почуттям стилю рекомендується.

Відмінні риси: читання, літери однакового регістру, рівні лінії, схильність до стриманих кольорів.

Шар на шар

3D-зір — основа цієї технології розробки логотипів. Мета дизайнера створити в клієнта ефект глибини та багатогранності. Ця об’ємність асоціюється із брендами, які готові запропонувати не лише свою технологію, а й сервіс, ідею, місію. Словом, амбітні стартапи люблять подібні до лого. Ви самі можете бачити ці імена: Zoom, Getreview, Omi, Stark.

Відмінні риси: імітація руху, об’ємність, простота форм, невелика незграбність.

Мінімалізм

Хто сказав, що логотип обов’язково має бути перенасичений складними деталями? Ми готові навести 100 і 1 приклад того, як лаконічні форми та простота змісту вигравали це протистояння. Мінімалізм так само як негативний простір незмінно популярний, як би не намагалися його зрушити інші представники. Щобільше, кожен третій бізнесмен, який робить замовлення у Brander, просить «мінімалістично, але красиво». Статистика не бреше!

Відмінні риси: відомі образи, ілюстрація назви бренду, мінімум нашарувань.

Павлини

Ціль цих логотипів — привернути увагу до бренду. Швидко! Завдяки яскравим кольорам і відтінкам, що переливаються, образ врізається в пам’ять на кшталт птиці, на честь якої названий цей розділ. 🦚 Часто використовують такі лого сімейні бренди, а також компанії, цільова аудиторія яких — діти та підлітки.

Відмінні риси: червоний — колір захоплення, компіляції яскравих відтінків, пузаті шрифти, асоціація зі знайомими для ЦА образами.

Градієнт

Тенденція з градієнтами у всьому завоювала світ дизайну майже одночасно з віяннями 80–90-х. З того часу стиль пройшов чимало змін, його стали використовувати в дизайні компанії зі світовим ім’ям, наприклад, Apple та Facebook. Після цього градієнт рожевого, фіолетового та червоного захотів собі кожен український бізнесмен. Ситуація така сама, як із ретро логотипами. Перед презентацією товарного знака краще перевірити тричі, що подібне рішення не втілив хтось до вас.

Відмінні риси: кольори вогню та неону, теплі відтінки, круглі форми.

Насамкінець

Тренд крокує в бік розширення кольорової гами та знаходження нового унікального рішення. Дизайнери поки ще шукають спосіб заново використовувати градієнт. Крім того, будуть поширені експерименти з насиченістю.

Фокус зі зникненням ілюструє статтю про те, яким має бути логотип?

Можливо, саме ви разом з Brander готові створити революцію в дизайні?

📯📯📯
13 червня 2023
3.5 / 5 (11 голосів)