Budu sushi

Дизайн iOS розробка Android розробка
Budu sushi
Budusushi — доставка зі смаком Японії
Мережі японських ресторанів вже давно зрозуміли, що однієї десктопної версії сайту для ведення бізнесу недостатньо. Бажано також мати додаток зі зрозумілим інтерфейсом, мінімальною кількістю кнопок та максимальною кількістю смачних японських страв. Ось чому ми взялися за розробку нативних додатків Budusushi для iOS та Android.

У смартфоні, як у ресторані

Коли ми взялися до роботи, компанія Budusushi вже мала понад 20 магазинів по всій Україні. Вони хотіли створити додаток, запустивши який користувач міг би дізнатися, де ці магазини знаходяться. Наш дизайнер надихався найкращими японськими ресторанами та представив модель інтерфейсу, яка сподобалася нам з першого погляду. Budusushi теж гідно оцінили її.

Ставка на швидкість обслуговування

Budusushi називають себе найкращим магазином суші недарма, адже ця мережа встановила дуже високі стандарти доставки. Вони готують свої страви за 10 хвилин, а доставляють за 40. Їхньою унікальною фішкою є можливість купівлі готових суші. Це стає можливим, якщо інший покупець передумав та відмовився від свого замовлення.

Конкуренція

Клієнт знав, що серед японських ресторанів в Україні ведеться запекла конкуренція, але не злякався. Він припускав, що завдяки аналізу ринку зможе зіграти на слабких сторонах конкурентів. Для такого підходу є обов'язковим UX-аналіз. Вся отримана інформація вплинула на зовнішній вигляд сайту та його взаємодію з клієнтом.

Меню

Ми відразу вирішили, що в описах страв слід дотримуватися мінімалізму. Нікому не цікаво, де було спіймано рибу і коли зібрано рис. Щоб відвідувачі робили більше замовлень, ми вирішили залишити лише інгредієнти, вагу та ціну.

Інтерактивна карта

Клієнт хотів отримати якомога простішу та зрозумілішу карту зі своїми магазинами суші. Ми вирішили прописати алгоритм, який дозволяє покупцеві визначити своє місцезнаходження та знайти найближчі магазини. Натиснувши на відповідний значок, він може побачити контакти закладу та години його роботи.

Особистий кабінет

В особистому кабінеті зберігається вся необхідна для користувача інформація: історія замовлень, бонусні картки та офлайн-магазини, де він побував. Таким чином можна спростити та прискорити наступне замовлення. За кожне замовлення нараховуються відсотки, які стають бонусами та знижками.

Полів для оформлення замовлення поменшало. Ми керувалися принципом, згідно з яким відвідувач мобільного ресторану не повинен відриватися ні на що, крім замовлення улюблених суші. Після оформлення замовлення можна відстежити його статус та вчасно внести корективи. З вами може зв'язатися менеджер, щоб запропонувати акції або додаткові столові прилади.

Пуш-повідомлення

Клієнти повинні залишатися в курсі останніх акцій та пропозицій Budusushi, а найкращий спосіб для цього — пуш-повідомлення. Цей спосіб не новий, зате перевірений. Пуші ми зробили привабливими та не надто настирливими, з унікальними посланнями для кожної категорії меню.

Висновки

  1. Budusushi у пріоритет була поставлена ​​необхідність розробити дружній до клієнта додаток: простий і зрозумілий, з японським колоритом та українським характером.
  2. Функціонал виправдав сподівання замовника. Він отримав набір інструментів, який сподобався всім шанувальникам японської культури та кухні.
  3. Додаток відкрив для Budusushi новий рекламний канал. За нашими розрахунками, їх витрати на рекламу в майбутньому повинні знизитися більш ніж у два рази. Краще направити ці гроші на розширення меню та збільшення кількості офлайн-точок.
Технології
Backend
SYMFONY 2/3/4 SYMFONY 2/3/4
Database
MYSQL MYSQL REDIS REDIS
Libraries
RABBITMQ RABBITMQ ROOM ROOM ZXING ZXING
Server
JENKINS JENKINS
App analytics
FIREBASE FIREBASE
iOS
SWIFT SWIFT
Maps
Api Google Maps Api Google Maps
Frameworks
CORE LOCATION CORE LOCATION COREDATA COREDATA CORE GRAPHICS CORE GRAPHICS CORE ANIMATION CORE ANIMATION
Android
JAVA JAVA KOTLIN KOTLIN
Відгуки
  Подивитись відео
CMO BUDUSUSHI
Ірина Златова

"Budusushi" - мережа суші магазинів. На ринку ми вже більше 7 років і маємо більше 20 магазинів по всій Україні. 

До вас звернулися за розробкою мобільного додатку і налаштуванням контекстної реклами, таргету. 
Співпрацюємо вже давно. 
А на цьому етапі - звертаємося в Brander щомісячно. Створюємо локалізацію під нові міста з вами швидко, що важливо для запуску.
 

5
5 з 5 - "Без сумніву я рекомендую вашу компанію, як надійного постачальника якісних рішень"
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (155 голосів)