Budu sushi

Дизайн iOS розробка Android розробка
Budu sushi
Budusushi - доставка суші в будь-яку точку міста
Budusushi - мережа суші магазинів. На цей момент Budusushi має понад 20 магазинів по всій Україні. Клієнт звернувся в Brander за розробкою нативного додатку під IOS та Android.

Хочеш доставимо, а хочеш забирай сам

Основною фішкою Budusushi є можливість придбання в магазинах готових суші. Тому при розробці ми робили упор на 2 речі: доставка і комфортний сервіс.

Провели аналіз додатків конкурентів і UX-аналіз. На основі даних розробили нативно зрозумілий інтерфейс. Кінцевий споживач не повинен відчувати труднощів у використанні додатку. Оскільки це прямо впливає на конверсії.

Прибрали всю зайву інформацію з лістингу та картки товару. Опрацювали структуру програми таким чином, щоб не перевантажувати користувача. Залишили тільки вагу, ціну і склад суші.

Розробили карту магазинів Budusushi. Даний функціонал визначає гео користувача і демонструє найближчі офлайн точки. Має коротке рев'ю з адресою та графіком роботи магазинів.

Пропрацювали особистий кабінет, який зберігає особисту інформацію, історію замовлень і адреси. Таким чином ми спрощуємо і прискорюємо процес наступного замовлення для кінцевого споживача. Також розробили бонусну систему і реферальну систему. За кожне замовлення користувач отримує певний відсоток від замовлення на бонусний рахунок. Функціонал реалізований шляхом інтеграції додатку з 1С.

Розробили спрощений процес оформлення замовлення, залишили необхідний мінімум полів. Чим простіше додаток для користувача, тим вигідніше для власника бізнесу. Впровадили статуси замовлення, щоб користувач міг у будь-який момент дізнатися про етап доставки.

Для клієнта створили функціонал push-повідомлень, щоб посилати клієнтам інформацію про акції та знижки. Це відмінний маркетинговий інструмент, що допомагає Budusushi в продажах та залученні користувачів додатку.

Висновки:

  1. Budusushi - френдлі додаток, що не перевантажує користувача інтерфейсом.
  2. Розроблений функціонал допомагає Budusushi залучати нових користувачів і утримувати наявних
  3. Додаток є ефективним каналом продажів, який дозволив зменшити витрати на рекламу у 2 рази

Технології

Backend

Symfony 4.1 MySQL Redis RabbitMQ jenkins firebase

iOS

Swift Google Maps Core Location Core Data Core Graphics Core Animation

Android

Java Kotlin Android SDK Room ZXing

Integrations

1C
Відгуки
  Подивитись відео
CMO BUDUSUSHI
Ірина Златова

"Budusushi" - мережа суші магазинів. На ринку ми вже більше 7 років і маємо більше 20 магазинів по всій Україні. 

До вас звернулися за розробкою мобільного додатку і налаштуванням контекстної реклами, таргету. 
Співпрацюємо вже давно. 
А на цьому етапі - звертаємося в Brander щомісячно. Створюємо локалізацію під нові міста з вами швидко, що важливо для запуску.
 

5
5 з 5 - "Без сумніву я рекомендую вашу компанію, як надійного постачальника якісних рішень"
Далі
Ми чекаємо на ваш проект