Technologies

CORE GRAPHICS

Core Graphics — програмна платформа для створення векторної графіки в додатках MacOS і iOS. Фреймворк надає можливість просто створювати малюнки будь-якої складності, які будуть просто масштабуватися для пристроїв із будь-якою діагоналлю й щільністю пікселів. В основі Core Graphics технологія Quartz, котра забезпечує високу точність введення та легкий рендеринг 2D-зображень.

4 причини використовувати Core Graphics для свого проєкту
Усі різновиди малювання

З Core Graphics можна створювати 2D-графіку, у тому числі на основі контурів, а також керувати кольорами і градієнтами, налаштовувати закадрову візуалізацію, рендеринг зі згладжуванням, правила відображення та багато іншого. Ваші розробники зможуть створювати змінювані й незмінні графічні шляхи.

Оптимізація процесів

Core Graphics — це мінімум зайвих рухів і максимум наочності. Завдяки рендерингу в реальному часі ваші розробники зможуть писати код і відразу бачити поруч розкадрування, що реагує на всі зміни. Повторне використання надає можливість за кадром налаштовувати контекст для того, щоби знову використовувати графічний контент. А завдяки великій кількості допоміжних і службових класів можна оптимізувати такі завдання, як управління буфером пам’яті або функції зворотного виклику.

Пікселі, а не точки

Одна з важливих особливостей Core Graphics — зображення створені за допомогою цього API будуть мати однаково добрий вигляд, як на нових смартфонах і планшетах, так і на моделях 10-ти річної давності. Більше того, навіть якщо в наступних пристроїв Apple щільність пікселів у дисплеях Retina збільшиться ще більше, навіть найнезвичайніша графіка створена з Core Graphics залишиться незмінно чіткою. Для реалізації цього досить використовувати вбудовані інструменти й методи, а сама функція значно економить час на розробку UI.

Просунуті інструменти

За допомогою інтерфейсу прикладного програмування можна малювати, як прості, так і дуже складні, багатошарові форми. Градієнти й матриці перетворення дають можливість створювати красиві й динамічні зображення, що змінюються у відповідь на дії користувача або інші задані параметри. Водночас, працювати з фреймворком досить просто завдяки низькорівневому підходу й наочності.

Висновок

Core Graphics — це частина UIKit, середовище векторної графіки, з яким просто створювати елементи інтерфейсу. Це дуже зручний низькорівневий інструмент, використання якого гарантує, що намальовані зображення будуть однаково коректно відображатися на всіх версіях смартфонів і планшетів Apple. У тому числі й тих, які з’являться в майбутньому, з більшою щільністю пікселів. Усі елементи інтерфейсу програми, з якими буде взаємодіяти користувач і іншу просту 2D-графіку ефективніше і вигідніше створювати саме з Core Graphics.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.