Technologies

ZXING

ZXING — багатоформатна бібліотека для обробки штрихкодів. З нею ваш додаток або вебсайт зможе генерувати й розпізнавати всі типи 1D і 2D кодів, включно з QR.

 

ZXing написана на Java і найчастіше використовується для Android, але може портуватись на інші мови і платформи. Якщо ви хочете використовувати QR-коди для поліпшення сервісу й користувацького досвіду, маркетингових або інших цілей — вам стане в пригоді ця бібліотека.

Три причини використовувати ZXing для свого проєкту
01
01
Рішення для різних платформ

Найчастіше ZXing використовують для Android-додатків. Універсальний Barcode Scanner, який можна завантажити на Google Play — проєкт розробників бібліотеки. Водночас в неї є модулі для iPhone, C ++, Objective-C, TypeScript, Python, PHP і так далі. Це означає, що ви можете додати сканер не тільки в додаток, а й на вебсторінку.

02
02
Підтримка форматів

ZXing розуміє всі різновиди 1D штрихкодів, включно з QR і більш оригінальні типи 2D-кодів, наприклад, Data Matrix і PDF 417. Він може розшифровувати, як їх зображення, так і посилання на них. Так само в бібліотеці є інструменти для зворотної процедури — кодування даних для подальшого розпізнавання.

03
03
Проста інтеграція

API ZXing легко встановити і використовувати в проєкті. Це вільне ПЗ, яке можна використовувати для своїх завдань так, як хочеться. Або зайти на сторінку проєкту на Github і там знайти готові рішення для специфічних завдань.

Висновок

Якщо ви хочете, щоби ваш додаток або вебсайт могли розпізнавати й генерувати QR і інші штрихкоди — вам допоможе ZXing. Це найпопулярніша бібліотека такого призначення для проєктів на андроїд і не тільки. ZXing дуже легко інтегрувати, особливо в порівнянні з комфортом, який ви зможете забезпечити користувачам.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.