Technologies

CORE LOCATION

Core Location — програмна платформа для IOS, що надає можливість визначати геопозіцію, висоту й орієнтацію пристрою. Цей фреймворк потрібен для збору інформації про місцезнаходження і взаємодії з маячками iBeacon.

 

Сервіси навігації, транспорту й доставки, онлайн і офлайн магазини, e-commerce програми та ігри з доповненою реальністю — усе це можна створити за допомогою цього фреймворку.

 

Разом з Core Location і MapKit, що відповідає за способи відображення даних для користувачів, у ваших розробників буде все, що потрібно для визначення геолокації користувача й надання йому якісного сервісу.

 

Важливо: Apple пишається своїми успіхами в галузі захисту приватних даних, тому користувачів iOS завжди запитують, чи дозволяти додаткам визначати місце розташування. Тому, важливо додати повідомлення про причини, за якими програма запитує доступ до цих даних.

4 причини використовувати Core Location для свого проєкту
Максимум джерел і точності

Core Location використовує дані GPS-модуля в пристрої, мережі та Wi-Fi для тріангуляції точного місця розташування. Напрямок, куди дивиться або рухається користувач, показує вбудований компас. Геокодер, який входить у набір інструментів Core Location, буде автоматично отримувати інформацію пов’язану з місцем розташування — назва міста, вулиці, номер будинку, а іноді, навіть поверх, завдяки барометру. Комплексний підхід дає можливість значно збільшити точність визначення. За умови, що користувач дозволить задіяти всі інструменти, можна буде дізнатися, де він знаходиться з точністю до кількох метрів. Якщо таке наближення вам не потрібно — можна налаштувати будь-яке потрібне.

Навігація

Велика частина додатків, яким не обійтися без Core Location — програми з мапами, як сервіси таксі й доставки, путівники або щось більш оригінальне, наприклад, програма, котра відстежує рух громадського транспорту або наявність вибоїн на дорогах. Заголовки компаса Core Location дають змогу відстежувати не тільки координати, але й напрямок руху об’єктів. Плюс, саме завдяки їм додаток зможе повідомляти, коли потрібно цей напрямок змінити.

Поліпшення UX

Функція моніторингу регіону дозволяє спостерігати за обмеженою ділянкою й тими користувачами, які в неї входять. Таке відстеження дає величезні переваги для маркетингу. Це можуть бути персоналізовані рекомендації місць і дій з урахуванням місця розташування або налаштування максимально релевантної реклами. Навіть якщо ваш користувач просто робить замовлення з дому або офісу, можна використовувати інформацію отриману інструментами бібліотеки для поліпшення його досвіду. Наприклад, автоматично пропонувати варіанти автозаповнення адреси або показувати найближчі відділення кур’єрських служб. Крім того, в Core Location є клас для інкапсуляції даних про місця, які відвідав користувач. Він запам’ятовує не тільки координати, але також, коли і як довго він там знаходився. Ця інформація допоможе ще краще пізнати вподобання користувача й поліпшити сервіс.

Радіомаяки

Core Location включає інструменти для взаємодії з iBeacon. Фірмові Bluetooth-маячки Apple використовуються не тільки для інтернету речей. Маячки можна налаштувати на безліч різних реакцій і, як тільки користувач виявиться поруч із міткою, йому стануть доступні додаткові дії. Які саме, залежить від типу вашої програми, наприклад, у виставкових центрах це може бути інформація про експонати, а в роздрібних магазинах — повідомлення з персональними знижками, і багато іншого.

Висновок

Core Location — одне з найпотрібніших доповнень для додатка будь-якого призначення. Його призначення — збирати дані про місцезнаходження пристрою, його орієнтації по сторонах світу й навіть висоті над рівнем моря. Також він дає змогу моніторити виділені регіони й запускати попередьньо налаштовані дії, як тільки користувач перетинає кордони зони. Цей фреймворк допоможе вам, як просто поліпшити досвід користувача, так і реалізувати найнезвичайніші ідеї. Відстеження місця розташування та напрямку, взаємодія з маячками iBeacon, збір персональних даних — усе це, можливо з Core Location.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.