Technologies

JENKINS

Jenkins — сервер збірки для безперервної інтеграції ПО написаний на Java. Його призначення спростити створення, розгортання та автоматизацію будь-якого проєкту.

 

Безперервна інтеграція (Continuous Integration, CI) — процес розробки, з постійним автоматичним складанням робочих копій у загальну лінію (пайплайн). Такий підхід дає можливість комфортно вести роботу над різними модулями проєкту, легко об’єднувати їх і швидко знаходити помилки. Наприклад, Jenkins може отримати файл конфігурацій зі сховищ, зібрати й перевірити проєкт в Docker-контейнері, а потім запушить образ додатку до реєстру й це тільки самий мінімум можливостей.

4 причини використовувати Jenkins для свого проєкту
01
01
Безперервна інтеграція

Гнучка й потужна система дає можливість налаштовувати процеси безперервної інтеграції та розгортання будь-якої складності. У Jenkins є плагіни для організації виконання всіх завдань розгортання, від випуску до оновлень, для найрізноманітніших проєктів.

02
02
Нескінченне розширення

У центрі оновлень Jenkins є сотні плагінів для інтеграції практично будь-яких інструментів, потрібних для безперервної доставки. Усі найпотрібніші доповнення вже будуть встановлені з коробки, а інші можна скачати на GitHub. Крім того, Дженкінс — безкоштовне програмне забезпечення, а отже, кожен може використовувати його для будь-яких завдань і допрацьовувати.

03
03
Просте управління

Jenkins дуже просто встановлюється на Windows, Linux, macOS і інші Unix-подібні ОС і відразу готовий до роботи. Налаштувати сервер для своїх завдань можна через його вебінтерфейс із вбудованим довідковим центром і автоматичною перевіркою помилок. Він набагато простіше в управлінні, у порівнянні з конкурентами й не вимагає від розробника глибоких спеціальних знань.

04
04
Загальна економія

Використання Jenkins помітно скорочує витрати на розробку. Автоматизація процесів зменшує число необхідних фахівців і вимоги до їх кваліфікації, а ще знижує кількість помилок, спричинених людським чинником.

Висновок

Jenkins — сервер безперервної інтеграції, який допомагає швидше і якісніше збирати й розгортати проєкт. Він підходить для ПО на Windows, Linux, macOS та інших операційних системах і дуже простий у використанні.

У Jenkins є різні альтернативи, але цей сервер CI — одне з найбільш зручних рішень, яке відмінно підходить для автоматизації, як простих, так і неймовірно складних процесів, на заданих розробниками умовах.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.