Sense Bank

Дизайн Розробка
Sense Bank
Підтримка та доопрацювання сайту банку — цікавий проєкт.
Такий проєкт може стосуватися як повного перероблення сайту, так і створення мобільних додатків. Сьогодні ми розповімо про розробку сайту для банку, відштовхуючись від нашого досвіду роботи з Sense Bank. Ми розповімо про етапи роботи, ключові завдання і результати роботи.

Етапи ребрендингу сайту для банку

Коли наша команда працювала над підтримкою сайту Sense Bank, то ключовим завданням став ребрендинг:

 1. Етап аналізу поточної айдентики компанії. На цьому етапі ми спілкувалися із замовниками й аналізували їхні матеріали. Вже були готові деякі начерки UX-дизайну і деякі ідеї. Наша команда на основі наявної інформації приготувала кілька начерків і потенційних макетів, після чого розпочалося поетапне перероблення.
 2. Етап взаємодії. Коли мова заходить про ребрендинг, важлива щільна комунікація між виконавцем і клієнтом. Команда Sense Bank давала чіткі ТЗ по кожному пункту, що полегшило процес розробки, адже клієнт знає, що він хоче отримати від фінального продукту.
 3. Вибір фахівців і формування команди для роботи. Після того як стали зрозумілими всі завдання і майбутнє проєкту, необхідно було зібрати команду, яка візьме на себе реалізацію проєкту. Для ребрендингу сайту Sense Bank були залучені такі фахівці: UX Senior UI Middle / Frontend Middle x2 / Frontend Junior / Backend Middle / Backend Junior / Backend Senior / QA DevOps / Project Manager / SEO Team Lead / SEO Specialist.
 4. Аналіз. Кожен етап роботи в такому проєкті проходить аналіз. Наприклад, коли наша команда отримувала ТЗ до наступного блоку роботи, ми працювали над ідеями, робили начерки, консультувалися із замовником, отримували фідбек. Потім аналізували всі слабкі та сильні сторони, пропонували ідеї та створювали якісні рішення.
 5. Особливості дизайну. Ми зіткнулися з цікавим аспектом роботи — адаптацією головної сторінки сайту під роздільну здатність моніторів 2K і 4K. Так, ці роздільні здатності моніторів трапляються не так часто, але в цьому і суть якісної розробки. Потрібно враховувати всі категорії користувачів і їхні особливості.
 6. Дизайн і візуальна ідентичність. На цьому етапі відбувається зміна дизайну сайту, включно із зовнішнім виглядом і оформленням, а також візуальними елементами, як-от логотип, кольори та шрифти, щоб відображати нову брендову ідентичність.
 7. Робота над SEO. Важливо пам'ятати, що робота над ребрендингом не повинна ніяк впливати на трафік користувачів. Під час ребрендингу важливо зберегти наявний SEO-трафік, перенаправляючи старі URL на нові та забезпечуючи правильні метадані.
 8. Робота з оновленнями. Після етапів тестування і релізу продукту важливо своєчасно реагувати на наявність помилок, навіть дрібних.

Особливості розробки сайту для банку і його функціоналу

Не варто забувати про відмінні особливості створення сайту для банку. Він відрізняється від класичного магазину або маркетплейса. І ось кілька вимог, яких потрібно дотримуватися під час такої роботи:

 1. Не забувайте про норми. Банки піддаються суворим регуляторним вимогам і законодавству, таким як KYC (Знай свого клієнта), AML (Протидія відмиванню грошей), GDPR (Загальне регулювання щодо захисту даних) та іншим.
 2. Інтерактивний калькулятор та інші корисні віджети. Це може бути калькулятор кредиту, калькулятор відсотків на депозит, розрахунки кредитної ставки та інше. Усе залежить від спектра послуг банку.
 3. Інтеграція систем аналітики. Вона дає можливість банку моніторити дії клієнтів, а також проводити аналіз популярних операцій і запитів.
 4. Управління контентом. Система управління контентом (CMS) полегшує оновлення інформації на сайті, включно з новинами, ставками та послугами.
 5. Дотримання чинного законодавства. Потрібно впевнитися, що сайт повністю відповідає законодавству, і ваші дії не порушуватимуть його.

Висновки

Банківський сайт — важливий інструмент. Він не тільки допомагає взаємодіяти з клієнтами, а й покращує їхній досвід, залучає нових відвідувачів. Сайт має бути не лише функціональним, а й зрозумілим, інформативним, зручним. Він має приваблювати користувачів і надавати їм розв'язання їхніх проблем. Якщо вам потрібна допомога у створенні сайту або його ребрендингу, то команда Brander готова взятися за роботу.

Технології

Frontend

Vue.js
Vue.js

Backend

PHP
PHP
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (87 голосів)