Technologies

Justin

«JUSTIN» — українська компанія, оператор логістичних послуг. Її створили у 2017 році Fozzy Group, що мають великі мережі супермаркетів, щоби надати своїм клієнтам додатковий сервіс. Зараз в Україні понад 450 відділень Justin на території супермаркетів і ТРЦ.

3 причини приєднати Justin до свого сайту
01
01
Відстеження посилки

Justin API дають змогу вашим клієнтам просто оформляти доставку з цією службою на вашому сайті та спостерігати за зміною її статусу. Інтеграція включає простий вибір відділення й можливість перегляду місцезнаходження посилки в особистому кабінеті, якщо в них немає фірмового додатка Justin. Ви зможете автоматично відправляти покупцям смс і e-mail з трек-номером, повідомляючи їх про статус замовлення, і зручніше відстежувати всі свої посилки в CMS або CRM, з якої інтегрували сервіс.

02
02
Бути ближче до цільової аудиторії

Збір замовлень у США, Китаї та Польщі — головна конкурентна перевага JUSTIN. Хто завгодно може купити товар онлайн в одному з інтернет-магазинів цих країн, вказавши місцем доставки адреса міжнародного представництва Джастін, а потім сервіс відправить його в зручне для вас відділення або доставить із кур’єром. Це затребувана послуга для малого бізнесу, що дає змогу економити на доставці й організовувати її у зручний спосіб. Крім того, ті, хто замовляє так товари для себе, виберуть Джастін і для покупок в українських магазинах.

03
03
Додатковий сервіс

Justin — порівняно невелика й молода українська компанія, орієнтована на експрес-доставку товарів до кінцевих споживачів. Хоча в неї ще немає стільки API, як в UPS та інших міжнародних логістичних сервісів, ви можете отримати інші вигоди від співпраці. Зокрема, можливість робити збірні замовлення й економити на пересилання, запускати спільні рекламні акції із сервісом і його партнерами, а також послуги персонального менеджера й кур’єра, який забере посилки з вашого складу або офісу.

Висновок

Justin — найновіший із сервісів доставки в Україну. Його вигідно приєднати, якщо ваші клієнти ходять за покупками в магазини Fozzy Group або часто замовляють товари з Польщі, США та Китаю. Співпраця з Justin і інтеграція їхніх API доступні юридичним особам та ФОП, на правах укладення договору співпраці. Підключення додаткового сервісу доставки не додасть вам значних витрат, але покаже вашу турботу про клієнтів.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.