Technologies

AIOHTTP

Aiohttp — асинхронний HTTP-клієнт/сервер для модуля Asyncio. Це бібліотека мови Python, яка потрібна для виконання клієнтських запитів та створення вебсервер із потоковою видачею та вебсокетами.

 

Простою мовою, Aiohttp — це технологія, яка допомагає застосунку (сервер) та його користувачам (клієнти) швидше та обмінюватися даними. Від того, наскільки добре реалізований цей зв’язок залежить продуктивність вашого вебпроєкту.

 

Є кілька способів реалізувати HTTP-клієнт для проєктів на Python, але Aiohttp — найпопулярніше рішення, швидке й масштабоване, яке використовується практично за умовчанням.

 

Асинхронність потрібна для виконання кількох операцій, встановлення з’єднань одночасно без очікування завершення попередніх. Використання такого підходу збільшує швидкість роботи вебсервісів у кілька разів, причина низької продуктивності яких, зазвичай, не проведення складних обчислень, а саме очікування на введення/виведення.

4 причини, чому розробники обирають Aiohttp
01
01

Єдине рішення для реалізації HTTP-сервера та клієнта

02
02

Підтримка серверних та клієнтських вебсокетів із коробки, без callback hell

03
03

Проміжне ПЗ для вебсервера із сигналами та маршрутизацією, що підключається

04
04

Просте та зручне рішення для моделювання рівня високого паралелізму в проєктах на Python, у якому немає багатопоточності.

Висновок

Aiohttp — бібліотека для Python на основі технології Asyncio. Вона потрібна для створення асинхронний HTTP-клієнт/серверів. Це технологія backend розробки для оптимізації роботи з великою кількістю одночасних запитів. Вона потрібна кожній програмі, щоби ваші користувачі не чекали виконання кожної зі своїх завдань по кілька хвилин. У деяких проєктах можна використовувати інші варіанти реалізації HTTP-клієнт/серверів для проєктів на Python, але в будь-якому випадку це рішення варто довірити розробникам.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.