Technologies

Api Ogl

OpenGL — графічний стандарт, середовище розробки та бібліотека інструментів для відтворення складних тривимірних сцен, базовими примітивами. OpenGL — це API, завдяки якому на вашому сайті або в додатку може відбиватися 2D і 3D графіка. Саме він визначає як буде виглядати інтерфейс додатків, за допомогою яких створюється графіка, і те, як відеокарта буде рендерити картинки. З 2016 року нові версії OGL називаються Vulkan.

3 особливості OpenGL для вашого проєкту
01
01
Кросплатформеність і незалежність від мови

OpenGL підтримується на всіх пристроях із різними операційними системами. Це офіційно незалежний від мови API, який сам написаний на С, але завдяки фірмовим конекторам ним можна працювати на будь-якій популярній мові програмування, зокрема Java і Python. Нові версії OGL (Vulkan) зворотно сумісні, а значить створена за правилами 2D і 3D графіка буде зображатися навіть на старих комп’ютерах і пристроях із невеликою потужністю, нехай і не так швидко й у гіршій якості.

02
02
Основа для всього

OpenGL — це єдина і визнана світовою спільнотою база, для якої створено безліч надбудов. Усі вони задокументовані й активно підтримуються спільнотою. З дня випуску в 82 році, до 2016, коли вийшло нове покоління OpenGL (Vulkan), і досі, API розвивається, але залишається незмінним стандартом, стабільним і масштабованим.

03
03
Працює за мережею і в хмарі

OGL відповідає за рендеринг графіки, те, як саме вона буде обробляти об’єкти. Від простого зображення точок до складного трасування променів. Вашим клієнтам не обов’язково мати потужну відеокарту — усе обчислення й рендер можуть проводитися на фізичному або хмарному сервері — головне висока і стабільна швидкість інтернету.

Висновок

OpenGL (Vulkan) — найактивніше використовується при розробці ігор, але так само підходить для візуалізації в будь-яких інших проєктах. Віртуальна прогулянка на нерухомості, яку тільки будують, тривимірна візуалізація щелепи пацієнтів стоматології, яскраве мультимедіа для рекламних кампаній — усе це й багато іншого, на що вистачить фантазії, може бути на вашому сайті або в додатку завдяки OGL.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.