Technologies

BING

Bing Ads — платформа для налаштування реклами в другій за популярністю у світі пошуковій системі. Microsoft володіє Bing, Yahoo! і AOL, а також дає змогу управляти з одного кабінету оголошеннями не тільки на них, а й на сайтах партнерах. Реклама Bing дуже добре працює в США, особливо у висококонкурентних нішах і вигідна для обмежених бюджетів.

4 причини запустити контекстну рекламу в Bing
01
01
Аудиторія

Так, 91 % світового ринку пошукових систем займає Google, але Bing і Yahoo! (входить до складу пошукових систем Microsoft, разом з AOL) належить наступна за розміром частина — 5,5 %. Водночас в США відсотковий розподіл зовсім інший. Bing використовують понад 60 мільйонів осіб (34 % від усіх користувачів), половина яких старше 45, перебувають у шлюбі, і заробляють від $ 100 000 на рік. Відповідно, є значна категорія товарів і послуг, у яких зацікавлені саме такі покупці. Наприклад, конверсія реклами нерухомості в Бінг у два рази більше, ніж у Гугл, а її ціна в чотири рази нижче. Зрозуміло, перш ніж запускати рекламу проводиться аналіз цільової аудиторії, але Bing допоможе вам зорієнтуватися на першому етапі — на їхньому сайті є сервіс, який показує, наскільки ефективні вже існуючі кампанії в різних сферах.

02
02
Ціна за клац

Контекстна реклама в Bing для будь-якого сегменту буде дешевше, ніж в Google. Це особливо критично, якщо ви працюєте у висококонкурентній ніші, наприклад, надаєте медичні або юридичні послуги. CPC (ціна за клац) у Бінг у середньому нижче на 60 %.

03
03
Партнерська мережа й часові пояси

Ще два пункти налаштування й просування, за якими Bing краще Google. По-перше, у Бінг величезна партнерська мережа в США й не тільки, і ви можете запустити кампанію в Bing і Yahoo!, на сайтах партнерів і навіть в інших пошукових мережах одночасно. У вкладці аналітики ви будете бачити ефективність співпраці та зможете відразу видаляти тих партнерів, хто не призводить трафік. Крім того, вам не потрібно буде вручну змінювати налаштування часу показу для кожної країни та часового поясу, вони автоматично підлаштовуються під оптимальні для розташування користувача.

04
04
Звичне налаштування

Bing Ads побудований за тим же принципом, що стара версія Google Реклами й дуже на неї схожий. Якщо ви плануєте запустити кампанію у двох пошукових системах відразу — просто перенесіть всю інформацію з Google Ads в Бінг. Це можна зробити за декілька хвилин за допомогою вбудованих інструментів. Якщо ви не хочете цього робити — створіть унікальну кампанію вручну. У Bing Ads немає автоматичних стратегій призначення ставок, які допомагають таргетологам-новачкам освоїти Google Ads. У ваших маркетологів буде можливість встановити ставку вручну або вибрати опцію оптимізації ціни за конверсію. Окремо можна налаштувати стратегію для отримання максимуму клаців, конверсії й цільової ціни. Ви зможете розміщувати класичні текстові та товарні, а також динамічні пошукові оголошення, але не зможете запускати відеорекламу й ролики в додатках, оскільки для цього в системі немає інструментів.

Висновок

Реклама в Bing — обов’язкова інвестиція для тих, хто просуває свої товари в США. Для деяких сегментів ринку використовувати цю систему в кілька разів вигідніше, ніж Google, а для інших можна застосовувати їх разом, щоб отримати максимальне охоплення. Налаштування ефективної кампанії в цій пошуковій системі — зрозуміле завдання для будь-якого досвідченого таргетолога. Якщо ваша цільова аудиторія живе в США і старше 45 років, а ви зацікавлені в тому, щоби заощадити до 70 % на кожному кліці — вибирайте Bing і будьте там, де ваші клієнти.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.